Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jaki lek na trawienie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

lissa1



Dołączył: 19 Lip 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 2:20 pm    Temat postu: Jaki lek na trawienie? Odpowiedz z cytatem

Szukacie dobrych leków na trawienie i kompletnie nie wiecie co może skutecznie działać ? Jeśli TAK ! To koniecznie zapoznajcie się z najnowszą ofertę Apteki Beskidzkiej, tabletki na trawienie liv. 52 działają bardzo szybko i skutecznie !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprostszy i najskuteczniejszy sposób na dobre trawienie to po prostu dużo błonnika. Jeśli w diecie masz go za mało może spróbować jakiegoś naturalnego suplementu. Poczytaj chociażby o czymś takim jak inulina: http://www.vitalogy.pl/zdrowy-styl-zycia,zdrowe-odzywianie,1287,inulina-co-to-takiego.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej jeść błonnik zawarty w warzywach czy kaszach, bo po takim kupnym zdarzają się zaparcia, a wtedy to tylko dicopeg 10g ratuje sytuacje. Ważne jest pochodzenie produktów po prostu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U maluchów takich w wieku od roku do trzech lat, kiedy występują zaparcia najlepiej skorzystać z możliwości zrobienia lewatywy dla dzieci https://sanity.pl/gruszka-do-zaparc-dla-dzieci-od-1-do-3-lat-sanity/ Służy do tego specjalna gruszka do zaparć. Myślę, że dzieci bardzo dobrze znoszą takie lewatywy. Na pewno jest to lepsze niż faszerowanie ich lekami. Bezbolesna lewatywa jest szybkim i skutecznym sposobem na zaparcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Alvin



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 154

PostWysłany: Sro Lip 28, 2021 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba bardzo uważać na układ pokarmowy i dbać o niego. Kiedyś pojawiły sie u mnie zaparcia i ciężko było się ich pozbyć. Na szczęście pomogły mi bardzo wtedy czopki musujące. Ogromna ulga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nardo



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 121

PostWysłany: Sob Lis 06, 2021 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alvin napisał:
Trzeba bardzo uważać na układ pokarmowy i dbać o niego. Kiedyś pojawiły sie u mnie zaparcia i ciężko było się ich pozbyć. Na szczęście pomogły mi bardzo wtedy czopki musujące. Ogromna ulga


Potwierdzam. Czopki są bardzo skuteczne. Działają szybko bo już do 15 minut po aplikacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 247

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o zaparciach to u mnie na zaparcia przewlekłe xenna balance się sprawdziła i powiem szczerze że taka forma w saszetkach do rozpuszczania w wodzie najlepiej mi odpowiada bo ja zawsze miałam problem z łykaniem tabletek a tu płyn do wypicia, jak dla mnie rewelacja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2705

PostWysłany: Wto Lis 22, 2022 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W walce z problemami związanymi z układem pokarmowym warto udać się do specjalistów. Z własnego doświadczenia polecam https://gastromed.info/gastroskopia/. Jest to specjalistyczne centrum działające w zakresie diagnostyki i leczenia chorób układu pokarmowego zarówno u dorosłych jak i dzieci. Posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl