Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
DACH
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

32zaro



Dołączył: 06 Wrz 2018
Posty: 50

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 1:07 pm    Temat postu: DACH Odpowiedz z cytatem

HEJ,
JAK SIĘ MA DOM TRZEBA ZADBAĆ O DACH I RYNNY. JA POLECAM WYBIERAĆ SPRAWDZONE BLACHODACHÓWKI NP. MARKI TRAFFIC - http://www.traffic-blachy.pl/ TO GWARANCJA, ŻE WASZ DACH BĘDZIE SZCZELNY, ATRAKCYJNY I BEZPIECZNY DLA MIESZKAŃCÓW. OGRÓD TO MIEJSCE ODPOCZYNKU, A NIE STRACHU Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

calisa



Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 97

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się co do tego, że o dach należy odpowiednio zadbać, także poprzez dobór odpowiednich pokryć dachowych – może tylko nie robię tego tak krzykliwie, Caps Lock chyba Ci się zaciął Wink. Co zaś do konkretnych marek firm oferujących dachówki, to na rynku jest obecnie naprawdę duży wybór, powiedziałbym, że przygniatający wręcz. Z jednej strony to fajnie, bo jest w czym przebierać, z drugiej zaś – no ile można przebierać? W końcu przecież trzeba podjąć kiedyś decyzję… Przerabiałem to parę miesięcy temu zresztą i osobiście ostatecznie zdecydowałem się na tę dachówkę: https://www.gerardroofs.pl/pl/produkty/gerard-corona. To blachodachówka z posypką wulkaniczną firmy Gerard, przyznam, że klasa sama w sobie Wink. Jest naprawdę śliczna od strony estetycznej, bardzo pasuje do elewacji domu. No ale wiadomo, w przypadku dachówki nie tylko estetyka jest istotna, ale też – nawet przede wszystkim – funkcjonalność, a od tej niewiele więcej mógłbym wymagać, bo ta dachówka doskonale spełnia swoje zadanie. I pewnie mi bardzo długo posłuży, bo mam na nią całe 50 lat okresu gwarancyjnego Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

cytryna



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc, zlozylam konto no i wlasdnie witam się z wami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat zdecydowałem się na wybór dachu z jednej fachowej ręki, czyli zarówno wszystkie materiały na pokrycie dachu oraz akcesoria dachowe wraz z dekarzami były i są od Braas. To pozwoliło na uzyskanie dodatkowej gwarancji systemowej na 15 lat (obejmującą cały dach) i jednocześnie jakość ułożenia nie pozostawia żadnych zastrzeżeń. Podsumowując dach z dachówką Turmalin został zrobiony na igłę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

daniel4436767



Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo duża wiedza na temat dachu jest na stronie internetowej http://fachowydekarz.pl/ . Razem z przyjacielem bardzo często przebywamy na tej stronie internetowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

anna.nn



Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, z własnego doświadczenia wiem, że jak się nie zadba o odpowiedni dach to będzie bardzo źle Very Happy na szczęście wyciągnęłam z tego wnioski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

zoomu



Dołączył: 04 Wrz 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, mam nadzieję, że spędzę miło czas na tym forum. Pozdrawiam Was wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

takataka



Dołączył: 26 Wrz 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, hej, hej, tak się witam bo jestem nowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Koni94



Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blachodachówka ma kiepską trwałość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 962

PostWysłany: Nie Paź 06, 2019 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z konstrukcją dachu? Na co chcecie się zdecydować. Ja ostatnio dowiedziałam się o wiązarach dachowych, że jest to znacznie lepsza opcja jak tradycyjny więźb. Dlatego planuje się zgłosić do firmy https://mgdachy.pl . Ponoć mają spore doświadczenie w stawianiu i projektowaniu tego typu konstrukcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze powiedziane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Nie Gru 01, 2019 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że własny dom jest dużo lepszy niż mieszkanie ponieważ nie trzeba użerać się z sąsiadami itd. a jeżeli będziesz również planował wykończenie dachu to polecam zwrócić uwagę na Braas oraz ich dachówki ceramiczne i cementowe które moim zdaniem są zdecydowanie najlepsza opcją na wykonanie porządnego dachu na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

iBudujemy



Dołączył: 05 Gru 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotrPil napisał:
Ja uważam, że własny dom jest dużo lepszy niż mieszkanie ponieważ nie trzeba użerać się z sąsiadami itd. a jeżeli będziesz również planował wykończenie dachu to polecam zwrócić uwagę na Braas oraz ich dachówki ceramiczne i cementowe które moim zdaniem są zdecydowanie najlepsza opcją na wykonanie porządnego dachu na lata.


To prawda. Sąsiedzi i różne wymysły administracji potrafią uprzykrzyć życie.
_________________
https://wybudowane.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wszystko sobie po prostu przemyśleć na spokojnie. A jak u was wygląda kwestia konstrukcji dachu? Na co się zdecydowaliście? Ja na wiązary drewniane wykonane w technologii płytek kolczastych. Tutaj https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ zauważyłam, że firma MG Dachy robi za darmo wycenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo dobrze sprawdza się blachodachówka na dach .Takie pokrycia są bardzo eleganckie i wytrzymałe. Sprawdźcie zresztą sami ofertę firmy Regamet. Oni produkują blachodachówki bardzo wysokiej jakości. Do wyboru są różne wzory blachy a także rozmaite kolory z bogatej palety RAL. Firma oferuje także elementy i akcesoria dekarskie, które przydają się w kompleksowym wykonaniu dachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl