Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
betonowy taras
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Tarasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

fachura007



Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 12:31 pm    Temat postu: betonowy taras Odpowiedz z cytatem

Betonowy taras? Polecam firmę https://www.zelbetex.pl/beton/
brałem od nich beton Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

calisa



Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 97

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdobyć materiał to dopiero pierwszy krok – powiedziałbym, że najmniej problematyczny. Trzeba go potem jeszcze odpowiednio obrobić, a to już dużo trudniejsze zadanie Wink. A każdy, kto tego próbował to wie, że beton nie jest zbyt przyjaznym w obróbce materiałem – to znaczy, jeżeli nie ma się optymalnych narzędzi. Bardzo dobrze wiedzą to szczególnie firmy budowlane, które potrzebują narzędzi, które będą uniwersalne, niezwodne i zniosą długą eksploatację. Do materiałów takich, jak właśnie beton, ale też na przykład stal, niezwykle przydatne okazać się mogą diamentowe piły linowe, jak chociażby te: https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/pily-linowe/. Firma, która takich narzędzi nie posiada może napotkać problemy – także lepiej się upewnić, że zamówieni przez nas fachowcy posiadają takiego rodzaju sprzęt, bo wtedy mamy pewność, że zadanie wykonane zostanie w pełni profesjonalnie Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

sisterna



Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 15

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was może mi doradzić, co innego oprócz płytek i desek można dać na taras? Ostatnio trafiłam na takie rozwiązanie http://www.izolacje-polimocznikowe.pl/kamienny-dywan Podoba wam się taki kamienny dywan? Na zdjęciach to dobrze wygląda i chyba nawet tego nie trzeba zamiatać ani myć, więc to duża zaleta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na taki taras będą potrzebne meble, wygodne, nowoczesne meble tarasowe. Tutaj https://zumm.pl/ekskluzywne-meble-na-taras możecie zapoznać się z ofertą producenta który oferuje właśnie takie meble. Są chwalone przez klientów którzy się na nie zdecydowali. Polecam, wiem że warto je kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłym roku kupiliśmy w e-markizy http://e-markizy.pl/ pergolę jako zadaszenie tarasu i sprawuje się świetnie. W tym roku myślę o domówieniu jeszcze markizy balkonowej z tego sklepu, bo jakość wyrobów jest wysoka, a cena jedna z najniższych w sieci. Chcę w końcu cały ogród pięknie zaaranżować, by spokojnie móc pół roku w nim wypoczywać. Mam nadzieję, że uda mi się zrealizować zamówienie do końca kwietnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy akurat betonowy taras jest dobry i fajny. Ja tam u siebie robiłem taki z krat pomostowych https://www.alumatex.pl/produkty/kraty/kraty-stalowe.php i jestem zdania, ze bardzo fajnie się do tego nadają oraz pasują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mata



Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 144

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nie? Jak dobrze zrobiony to też jest ok ale osobiście wolę takie coś jak kostka imitująca drewno na taras - Kanada Pozbruk, to idealna nawierzchnia, bardzo trwała i tańsza niż deska dostępna teraz w wielu kolorach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

VeilPit



Dołączył: 09 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie Cze 09, 2019 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry pomysł!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

simona



Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 27

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej plytki na taras?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MalwinaG6



Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego ludzie wybieraja drewno na taras? Przeciez to od samego poczatku jest pomysl zdany na porazke. W dluzszej perspektywie czasu zawsze bedzie cos sie dziac z taka podloga. Jesli jej nie zakonserwujemy dobrze to zjedza korniki, jak wejdzie wilgoc to zgnije itd. Zreszta kupic dobrze zaimpregnowane drewno to jest bardzo duzy koszt. Zobaczmy jako alternatywe podloge z betonu, a niej plytki. Nikt mnie nie powiem, ze takie rozwiazanie nie wytrzyma bardzo dlugiego czasu. Wlasciwie to predzej nam sie moga plytki znudzic niz cos sie z tym stanie Smile Swoja droga to warto wybierac producentow oferujacych jak najnowoczesniejsze wzornictwo. Przegladalam oferty paru wiekszych i moja uwage przykul Paradyz - www.paradyz.com/plytki/taras-i-balkon Widac projektanci u nich nie przebieraja w srodkach. Pieknie sie to prezentuje na wizualizacji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem właśnie też byłoby lepiej położyć płytki, a nie zostawiać tak sam beton. Na pewno w ten sposób wasz taras będzie się prezentował znacznie lepiej. A teraz macie takie spory wybór ładnych płytek. Chociażby widziałam ostatnio tutaj https://tanigres.pl/tarasowe/ ciekawe propozycje gresu na taras.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Triss3



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyglądają porządnie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominaj o hydroizolacji na taras, jeśli jeszcze nie wybrałeś odpowiedniej i jest to jednak taras wylewany. Dlatego ze swojej strony tutaj mogę zaproponować Ci abyś sprawdził materiały od producenta WaterBlock, który rzeczywiście przygotował wysokiej klasy rozwiązania do stosowania na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Co do trwałości i zakresu cen nie zawiedziesz się Smile

Ostatnio zmieniony przez MirekWil dnia Wto Wrz 03, 2019 10:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

ScorpionYeah



Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 4:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nw czy to dobry pomsy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie, to czemu nie, jeśli mamy na to pomysł i wiemy, jak podejść do tematu. W sumie to tutaj http://www.mgprojekt.com.pl/blog czytałam o rodzajach podłoża na tarasie, o betonie chyba też wspominali. Można wykonać projekt na "surowo" , albo bardzo ozdobnie. Zależy od tego, co komu w duszy gra. Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Tarasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl