Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
wybór procesora

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 11:22 am    Temat postu: wybór procesora Odpowiedz z cytatem

Nie na wszystkim się człowiek zna, dopiero jak jest potrzeba to zgłębia się temat. Tak jak u mnie chodziło o procesor do komputera, to sporo informacji znalazłam na https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-czy-wybor-procesora-jest-trudny-na-co-zwrocic-uwage.bhtml . Jest kilka czynników która wpływa na wydajność procesora, chociażby liczba rdzeni czy częstotliwość taktowania. Wcześniej o tym nie miałam pojęcia. A wy gdzie szukacie takich komputerowych porad?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolpelc



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 91

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia tego do czego ten procesor. Jeżeli gry, to Intel, jeżeli bardziej obróbka i grafika to AMD.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piootr



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob Cze 22, 2019 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja d zawsze mam Intel i nie zmieniłbym na inny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lalunia



Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 15

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam akurat to szczęście, że mój brat jest informatykiem, więc pomoc jest na wyciągnięcie ręki. Gdy miesiąc temu zepsuł mi się procesor od razu polecił mi kupić https://www.ceneo.pl/Procesory . Fajnie jest mieć taką fachową poradę blisko siebie, podczas gdy ja jestem kompletnie nieobeznana w tych tematach. Nawet potrafi mi to naprawić. Co ja bym bez niego zrobiła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Waldemarrat



Dołączył: 10 Sie 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sob Sie 10, 2019 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2157

PostWysłany: Pon Maj 03, 2021 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli często z procesora korzystacie, no to niestety raz na jakiś czas może się on przegrzewać, dlatego na stronie https://www.oleole.pl/artykuly/wszystkie/artykul-chlodzenie-procesora-wodne-czy-powietrzne-ktore-wybrac-.bhtml koniecznie sprawdźcie sobie różne metody chłodzenia takiego procesora. Na pewno wybierzecie sposób, który sprawdzi się u Was w 100%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl