Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Sklep dla fizjoterapeuty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Bright



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 3:05 pm    Temat postu: Sklep dla fizjoterapeuty Odpowiedz z cytatem

Jestem świeżo upieczonym fizjoterapeutą, dostałem pracę w lokalnym ośrodku sportowym Smile teraz poszukuję dobrego sklepu znam już jeden: https://yellowsport.pl/ ale chętnie posłucham was, gdzie znajdę potrzebne mi rzeczy w trakcie jednych zakupów. I przydałaby się jeszcze pojemna, podręczna torba. Jeśli jakiś znacie, to podajcie namiary, będę wdzięczny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 508

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co dokładnie chcesz kupić ale być może zainteresuje Cię oferta hurtowni rehabilitacyjnej Bardomed. Spójrz na ich stronę - tam znajdziesz szczegółową ofertę. Bardomed zajmuje się sprzedażą urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych bardzo wysokiej jakości. Tu możesz kupić np aparaty do laseroterapii, magnetoterapii oraz innych zabiegów. Generalnie znajdziesz tu wszystko, co jest niezbędne do kompleksowego wyposażenia gabinetu fizjoterapeutycznego czy rehabilitacyjnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zajmuje sie prowadzeniem usług medycznych min fizjoterapii. Szukam dobrych oprogramowań, które ułatwia mi to zadanie. Możecie mi coś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl