Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Chusty do noszenia niemowląt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

frrrssd4



Dołączył: 29 Kwi 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 4:36 pm    Temat postu: Chusty do noszenia niemowląt Odpowiedz z cytatem

Chusty do noszenia niemowląt w jakim sklepie je można kupić ? Jeśli szukacie dobrych jakości chust, to w tym sklepie internetowym z dziecięcymi ubrankami zamówicie najlepsze chusty, dostawa już w 24h !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

KrakowskieSzafiarki.pl



Dołączył: 18 Maj 2016
Posty: 5

PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezłe te chusty !
_________________
Krakowskie Szafiarki zapraszają www.krakowskieszafiarki.pl nowoczesny portal modowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

travvissd1



Dołączył: 17 Maj 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 23, 2016 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie ciekawych nowoczesnych artykułów do domu czy ubrań to warto je kupować na niezłych promocjach, http://zrealizujkupon.pl/shops/oleolepl tutaj znajdziecie wyśmienite promocje, sami zobaczcie !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zwolenniczką chust. Moja mama zawsze powtarzała, że one męczą dziecko i kręgosłup, a ja mam podobne zdanie. Owszem, na plus, że dziecko czuje obecność mamy, no, ale to nie dla mnie. Nie kupiłabym. No, ale mój maluszek już idzie do szkoły i takimi rzeczami nie muszę się już przejmować. Prędzej Buty dla dzieci Converse muszę kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony chciałbym Wam polecic strone https://plodnosc.pl/kalendarz-ciazy/6-tydzien . Jest to strona dla matek, przyszłych matek oraz starających się o dziecko . Na stronie znajdziecie mnóstwo przydatnych porad oraz macie możliwosc zapytac o zdanie specjalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taką chustę to nasze dziecko już ma ale teraz musimy mu kupić wózek, jaki wybrać? Znajoma podesłała nam stronę https://espiro.pl/wozki-dzieciece-3w1 na której widzę że mają bezpieczne i nowoczesne wózki 3 w 1, coś takiego będzie chyba najbardziej praktyczne, prawda? Cena mi odpowiada, a czytałem że ten producent jest godny zaufania więc wiem że kupuję dobry wyrób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

nuttka



Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 8

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także nie jestem zwolenniczką chust wolę aby dziecko przemieszczało się w wózku. Chyba jestem staromodna bo wolę aby wózek głęboki był głęboki a spacerówka osobno. I dlatego posiadam wózek Riko Molla który jest wózkiem tylko z dużą wygodną gondolą. Dużą jego zaletą jest możliwość regulacji wysokości zawieszenia gondoli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Czw Lut 22, 2024 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z świetnych sklepów gdzie znajdziecie takie produkty dla dzieci jak wózki, krzesełka do karmienia, łóżeczka, kojce i wiele więcej jest https://caretero.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl