Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Architektura - kurs rysunku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Hannay



Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 25

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 7:02 pm    Temat postu: Architektura - kurs rysunku Odpowiedz z cytatem

Hej, przychodzę z małym pytaniem i problemem, który mam nadzieję ktoś rozwieje. Nie tak dawno skończyłam liceum i postanowiłam sobie zrobić rok przerwy - to już akurat postanowione. Celuję w studia za rok, ale studia na które muszę się w ten rok przygotować. Jest to Architektura we Wrocławiu. Szukam jakiegoś kursu, który odpowiednio mnie przygotuje. Znalazłem ten kurs architektury we Wrocławiu - https://awangardaszkola.pl/kursy-architektura/, czy ktoś może powiedzieć, na co uważać przy wyborze szkoły rysunku? Będę wdzięczna, każda pomoc jest na wagę złota Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

ogrod



Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 50

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam problemy z zasypianiem i tak sobie myślę czym mogłabym się wtedy zająć. Ostatnio dowiedziałam się o pewnym ciekawym kursie. Jest dostępny tu. Można na nim nauczyć się rysowania i poszerzyć swoje zainteresowania. Być może takie rysowanie pozwoli mi zasnąć? W każdym razie jestem pewna, że warto uczyć się czegoś nowego, ponieważ w ten sposób się rozwijamy. Warto zapoznać się z ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2157

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy architekturze przyda ci się kurs obsługi programów graficznych, tutaj https://cgwisdom.pl/ masz takie kursy, w dobrych cenach i jest duży wybór. Kursy takie są też niezbędne później w pracy zawodowej jeśli planujemy taki kierunek zawodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 227

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2021 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Architektura krajobrazu to był mój wymarzony kierunek. Niestety zabrakło szczęścia i trafiłam na inny wydział. Wiem że w każdym razie można śmiało składać papiery i próbować, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie prowadzi kierunki artystyczne w tym architekturę właśnie. Jakbym sama się zapisywała to właśnie do nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2634

PostWysłany: Wto Sty 11, 2022 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również interesują się architekturą, do tego stopnia że zapisałam się na studia o kierunku architektura wnętrz: https://www.ssw-sopot.pl/architektura-wnetrz/. Zdecydowanie wiąże z tym kierunkiem swoją przyszłość. Zajęcia na uczelni sprawiają mi ogromną radość i satysfakcję. W końcu czuję się spełniona bo robię to co kocham.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl