Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
domowe meble ogrodowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Greatre



Dołączył: 11 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 9:49 am    Temat postu: domowe meble ogrodowe Odpowiedz z cytatem

Wiele mebli ogrodowych można z powodzeniem stosować również w domu, choćby ze względu na wygląd i funkcjonalność.
Zastanawiam się, czy małe odwrócenie sytuacji miałoby sens... Chodzi o to, że w jednym ze sklepów meblarskich http://zbyszynskimeble.pl/ znalazłem fantastycznie wyglądające stoły i krzesła. Chciałbym z nich korzystać i w jadalni, i w trakcie moich skromnych garden party. Tylko że to nie są meble typowo ogrodowe i boję się, że takie wystawki mogą im zanadto zaszkodzić - a co Wy sądzicie o takim pomyśle???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 4:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Greatre dokładnie tak jak mówisz. Niedawno wróciłam od ciotki, która mieszka w USA. U nich kanapa czy krzesła na ogrodzie to norma. Przypadła mi do gusta takie ich stawianie na wygodę. I postanowiłam, że jak wrócę to kupię prześliczne zabytkowe krzesła najlepiej tapicerowane. Już sobie nawet upatrzyłam dwa w sklepie https://www.antyki-bronisze.pl/ Muszę jeszcze dobrać odpowiedni styl i będę miała cudowny taras.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 393

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 6:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie przede wszystkim niektóre krzesła mogą sprawdzić się zarówno w domu, jak i na ogrodzie, czy choćby tarasie. Polecam zerknąć na meble rattanowe, które są wytrzymałe i eleganckie.

Wink
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolpelc



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 91

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super sprawa, aczkolwiek trzeba mieć pomysł. Fajnym wyborem są meble z palet - super wyglądają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Mecze44



Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, meble z palet mogą wyglądać świetnie, jak się ma do tego smykałkę. Ja jednak wolałem kupić gotowe meble ogrodowe z rattanu i też sprawdzają się doskonale Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl