Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Ocieplenia budynków
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

gaga28



Dołączył: 15 Lip 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 11:27 pm    Temat postu: Ocieplenia budynków Odpowiedz z cytatem

Ostatnimi czasy szukałem ciekawych, sprawdzonych ofert klei do styropianu i nie mogłem się zdecydować nad paroma ofertami, w końcu wybrałem chyba tą najlepszą firmy Bolix ! z zakresu ocieplenie budynków posiadają też niezłe kleje w swojej ofercie, jest niesamowicie trwały i otrzymujecie na niego gwarancję, świetny klej, bardzo wytrzymały, nigdy na niego jeszcze nie narzekałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

vfatta



Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa opcja z tymi dociepleniami budynków, na pewno niezła ! Osobiście też uważam że warto lepszy sprzęt kupować, baterie umywalkowe chelsea super opcja dla każdego !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

gardenik



Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 7

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można pomyśleć o tym, bo ocieplony budynek jednak będzie pozwalał zatrzymać sporo ciepła. Dobre docieplanie budynków w Białymstoku wykonuje wiele firm i ważne też, żeby zdecydować się na odpowiednie materiały, których nie będzie trzeba za chwilę już wymieniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawie ocieplenia budynków to najlepiej będzie udać się do tego producenta https://kosbud.com.pl/ który ma w swojej ofercie hydroizolacje czy pianki oraz tynki i farby elewacyjne. Wszystko to w najlepszej cenie i jakości a to przy takich pracach najważniejsze. Dzięki nim masz zapewniony najlepszy materiał więc izolacja będzie pierwszej klasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 962

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno też przy ocieplanie budynku przydadzą się wam najróżniejsze artykuły do odpowiedniej izolacji. Tak się składa, że mój brat ostatnio potrzebował kilka rzeczy tego typu i odkrył sklep https://sklep.centrumizolacji.com.pl , gdzie naprawdę zrobił konkretny zakup. Tam oferują różnorodne artykuły do izolacji i nie tylko. Możecie sobie sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirabelka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 307

PostWysłany: Sro Cze 24, 2020 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dużo się słyszy o ocieplaniu pianą. Z tego co wiem to jest to szybka i bardzo skuteczna metoda. Są firmy jak ta https://www.izolmax.pl/, które wykonują takie ocieplenia od dawna. Odpowiedni sprzęt i doświadczenie to gwarancja sukcesu przy takich pracach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Sob Sie 08, 2020 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji tynków to my skorzystaliśmy z tynków gipsowych, a tynkowaniem zajęła się firma http://www.posadzki-tynki.com.pl/ jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Dobre firmy trzeba polecać, a oni z pewnością do takich firm należą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Nie Paź 04, 2020 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest ciekawa metoda natryskowa pianką poliuretanową. Niedroga i skuteczna. Można nią docieplać domy, jak i skorzystać z docieplania silosów https://www.tech-spray.eu/oferta/zbiorniki-docieplanie-izolowanie/ Firma Tech-Spray jest dość wszechstronna, stąd u nich taka właśnie oferta. Pianka poliuretanowa daje się używać w wielu przypadkach. Wpływa korzystnie na konstrukcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie jestem osobą, która nie ma dużego doświadczenia z remontami, ale za to mam męża, pracującego na budowie i w ogóle. Wiem, że ostatnio do ocieplenia budynku zamawiał taśmę dwustronną 3M. Takie macie na przykład tutaj https://ataszek.pl/149-tasmy-akrylowe-i-piankowe . Myślę, że mogą Wam się przydać na bardzo wiele rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Czw Lut 11, 2021 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie jeżeli będziecie na etapie wyboru dobrej jakości materiałów budowlanych, a przede wszystkim izolacyjnych to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez DiamondExpert których ofertę znajdziecie tutaj Przede wszystkim w ich przypadku będziecie mogli liczyć na konkurencyjne ceny, pełne wsparcie obsługi i dotrzymanie terminów realizacji które również są darmowe. My już jesteśmy gotowi na docieplenie domu i mam nadzieję, że w tym roku uda się wykonać praktycznie wszystkie pozostałe prace.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 962

PostWysłany: Pon Mar 01, 2021 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, tak... ocieplenia budynków warszawa to ważna sprawa. Bo w ten sposób potem możemy oszczędzić na opałach, ciepło dłużej się utrzymuje w domu. Także w razie czego warto zgłosić się do firmy wi-bud.pl , która ma w tej branży spore doświadczenie oraz wiedzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Wto Mar 16, 2021 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy hydroizolacji warto rozważyć materiały marki Icopal u których znajdziecie najwyzszej jakości rozwiązania które cechują się standardem jak System Bezpieczny Fundament® Icopal który posiada już skuteczne rozwiązania projektowe. Jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej, co także jest potwierdzeniem ich standardów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2021 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najważniejsza jest izolacja budynku dobrym ociepleniem, które posłuży nam przez lata. Udało mi się ostatnio znaleźć jakościowe rozwiązanie. Polecam wam zaznajomić się z ofertą tej firmy https://www.knaufinsulation.pl/czyste-powietrze-termomodernizacja-z-knauf-insulation . Znalazłem tam odpowiednią ofertę, dzięki której mam nadzieję, że niedługo ocieplę mój dom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 969

PostWysłany: Wto Paź 05, 2021 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o dociepleniach budynków, to z pewnością - prędzej czy później - będziecie szukać namiaru na sprawdzoną hurtownię styropianu. I tutaj bez dwóch zdań mogę wam polecić https://styro24.pl/ Mają szeroki asortyment, konkurencyjne ceny i zawsze służą radą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Sro Lis 03, 2021 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto w takim razie zadbać o wybór dobrej jakości materiały hydroizolacje dla fundamentu przed negatywnym działaniem wilgoci to na pewno warto rozważyć takie rozwiązania jak oferuje producent Icopal bezpieczny fundament, który również jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. No i do tego gwarancjami sięgające nawet 45 lat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl