Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
grill
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 265

PostWysłany: Pon Lip 31, 2023 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubimy grillować całą rodziną, coraz więcej dań przygotowujemy w ten sposób. Zastanawiamy się nawet czy nie pójść krok dalej i nie zainwestować we własną wędzarnię. Takie można postawić na przykład w ogrodzie. Taka maszyna do wędzenia pozwoli przygotować własne wędliny, ryby, warzywa, wędzić można bardzo wiele potraw tak naprawdę. Zarówno na zimno jak i na ciepło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sro Sie 02, 2023 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak chodzi o wyposażenie, to co powiecie, aby mieć nawet
wędzarnie w ogrodzie ? Nie wiem, ale pomysł mnie osobiście się wydaje naprawdę dobry. Mój sąsiad ostatnio kupił sobie wędzarnie i jest zadowolony, a to jakie teraz tworzy potrawy - silnka cieknie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2470

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2023 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam polecić stronę, gdzie znajdziecie ofertę producenta najróżniejszych tradycyjnych wędlin z dziczyzny, w tym np. Wyroby z dziczyzny . Ciężko w supermarketach znalezc dobrej jakości mięso, dlatego wszelkie mięso zamawiam wyłącznie w tym sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1513

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2023 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio szukałam dobrej wędliny i koleżanka poleciła mi, żebym w wolnej chwili zajrzała na https://delikatesy.ufukiera.pl/wedzarnia . Nie zdawałam sobie sprawy, że wiejskie kiełbasy z jagodami jałowca i wieprzowinę marynowaną w liściach laurowych można tu kupić tak tanio. Polecam zajrzeć wszystkim zainteresowanym takimi produktami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

memes



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 478

PostWysłany: Czw Lis 30, 2023 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim odczuciu, jeśli kochasz ryby, ta strona może Cię zainteresować https://foodo.pl/pstrag-lososiowy-z-patelni-na-masle/ Znalazłem przepis na pstrąga łososiowego z patelni na maśle, który wydaje się być idealny na szybki i smaczny obiad. Wypróbuj i podziel się swoją opinią!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2355

PostWysłany: Wto Maj 28, 2024 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sezon na grilla już się rozpoczął, więc każdy pewnie szykuje się już na długi weekend, żeby przygotować ulubione potrawy, kiełbasy, karkówki, pieczone ziemniaki i tak dalej. Warto mieć przy tym jednorazowe talerze, tacki na grilla czy zestaw naczyń piknikowych. Obecnie jest kilka hurtowni w sieci, przykładem może być https://vi-go.eu/pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl