Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Podłoga - jaką wybrać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1331

PostWysłany: Czw Lut 15, 2024 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślisz o podłodze drewnianej, zdecydowanie warto postawić na wysoką jakość drewna. Natknęłam się na interesujący artykuł na https://nightband-muzyczny.pl/drewniana-podloga-doskonale-polaczenie-piekna-i-trwalosci-ktore-nadaje-wyjatkowa-atmosfere-wnetrzu/, który zawiera wiele informacji na temat produkcji luksusowych podłóg drewnianych. Jeśli to temat, który cię interesuje, zerknij tam. Jestem przekonana, że nie będziesz żałować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2179

PostWysłany: Wto Lut 20, 2024 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie opinie na temat podłogi drewnianej? Zastanawiam się nad tym, która podłoga w moim domu będzie najlepsza. Sprawdzałam różne rozwiązania i chyba podłoga drewniana podoba mi się najbardziej. Zerkałam na różne oferty na rynku i spodobało mi się to, co można znaleźć w https://parquets.com.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 508

PostWysłany: Wto Lut 27, 2024 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto postawić na podłogę z naturalnego drewna. Takie podłogi prezentują się pięknie i są trwałe i eleganckie. Firma https://poznan.jawor-parkiet.pl/ przygotowuje wysokiej jakości podłogi. W ich ofercie znajdziecie podłogi z dębu, jesionu, orzecha czy merbau.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2310

PostWysłany: Czw Mar 14, 2024 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu Moduleo z najróżniejszymi panelami podłogowymi i akcesoriami do nich, w tym np. sztukateria mardom decor . W razie pytań, wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 906

PostWysłany: Pią Mar 22, 2024 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przykładzie firmy Superparkiet z Warszawy mogę powiedzieć, że wybór dobrej jakości podłóg w korzystnych cenach jest ogromny i naprawdę nie jest łatwo wybrać. Planujemy remont na maj, więc jest teraz najlepszy czas, żeby się przygotować. Rozważamy zakup paneli winylowych Quick Step ze względu na nasze zwierzęta, które teraz się po prostu ślizgają. Świetnym rozwiązaniem w Superparkiet jest możliwość bezpłatnego przechowania zakupionych materiałów przez pół roku i skorzystanie z nich gdy rozpoczniemy prace.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl