Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Sklep ogrodniczy w Krakowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

peston



Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 146

PostWysłany: Wto Mar 16, 2021 8:43 am    Temat postu: Sklep ogrodniczy w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Jaki sklep ogrodniczy w Krakowie polecicie do kupienia akcesoriów oraz roślin do ogrodu?
Kora kamienna czy kora sosnowa między kwiaty i krzewy ozdobne? A może jakiś grys? Dodam, że tkaniny jest ok 200m. Jak to wygląda po kilku latach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

knut



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Wto Mar 16, 2021 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić obie z własnego doświadczenia, sosnową grubą mam na rabatach z roślinamikwaśnolubnymi natomiast korę kamienna mam na rabatach z iglakami oraz krzewami lubiącymi dość suche podłoże, wapienne. Sprawdzają się obie opcje i obie super wyglądają przy czym kora kamienna jest sporo drozsza Osobiście polecam.

Udaj sie do tej szkółki
https://niemczewscy.pl/oferta/byliny-krzewy-i-iglaki/

Na pewno powinni Ci coś na miejscu doradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 234

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wolisz zamawiać online? Przyznaję, że jak pierwszy raz spróbowałam tak teraz wszystko w ten sposób do ogrodu zamawiam. I serdecznie polecam. Co do sprawdzonych miejsc to zobacz na stronę sklepu e-sas.pl, znajdziesz tam rośliny, narzędzia i inne akcesoria do ogrodu. Rozsądne ceny, zawsze można się też doradzić w wyborze. Dla mnie nr 1 w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 5:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to może typowy sklep ogrodniczy, ale gdybyś chciała kupić obrzeża trawnikowe, to mogę polecić Ci tego polskiego producenta: https://www.geoproduct.pl/produkty/obrzeze-trawnikowe-geoborder/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirabelka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 313

PostWysłany: Pon Maj 02, 2022 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej poszukać online? W sieci jest większy wybór i ceny lepsze. A do tego wygodniej można wszystko zamówić. Z bezpośrednią dostawą do domu. Tutaj https://ogrodniczy.com/ masz namiar na taki sklep rolno-ogrodniczy. Wszystko co potrzebne przy pielęgnacji ogrodu. Sprawdź koniecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2309

PostWysłany: Sro Mar 13, 2024 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród jest miejscem, w którym spędzam sporo wolnego czasu. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej szkółki drzew i krzewów, w której ofercie znajdziecie m.in. trawy ozdobne .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2179

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2024 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam, że ja długo większość rzeczy do ogrodu kupowałem stacjonarnie, ale ostatnio zwróciłem uwagę na asortyment sklepów online. Natrafiłem między innymi na sklep ogrodniczy online | RajOgrodnika.pl - https://rajogrodnika.pl/ Znajdziecie u nich m.in. nasiona na poplon czy nasiona kwiatów ogrodowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl