Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Budowa domu a wykopaliska

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Nie Lut 25, 2024 8:29 pm    Temat postu: Budowa domu a wykopaliska Odpowiedz z cytatem

Co jeśli w pobliżu mojej działki znajduje się stanowisko archeologiczne? Jak bardzo temat dotyczy także mnie i mojej działki? Nie wiem czy mam czekać na rozwój wydarzeń czy też skorzystać z pomocy specjalistów? Znacie firmę która może sprawdzić moje grunty i wydać rzetelną opinię. Chcę uniknąć kłopotów i zbudować dom w niedalekiej przyszłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2311

PostWysłany: Pon Lut 26, 2024 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o obecnych cenach materiałów budowlanych?

spodenki damskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

zemka



Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 120

PostWysłany: Wto Lut 27, 2024 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są dodatkowe komplikacje, ale to żaden większy problem, który by jakoś szczególnie utrudnił załatwienie tego tematu. Mieliśmy podobną sytuację i wszystko załatwili oni - https://pogotowiearcheologiczne.pl/ Może nie są najtańsi, ale temat moim zdaniem załatwili profesjonalnie. Archeolog był przy pracach ziemnych, sprawdzał, czy niczego nie znaleźliśmy. Zrobił papierologię i przekazał do urzędu. Mogliśmy działać dalej. Nie było żadnego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 990

PostWysłany: Pią Mar 01, 2024 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowę należy rozpocząć od fundmanetów. Zanim jednak do tego dojdzie, warto zorientować się w temacie. Na stronie https://ladnydom.pl/budowa/56,106571,22106396,fundament-tradycyjny.html znajdziecie wiele cennych informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl