Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Medycyna estetyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 735

PostWysłany: Czw Lip 13, 2023 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadeszło lato i nadszedł czas, aby wyglądać jak najlepiej! Rozważ zabiegi medycyny estetycznej, które pomogą się przygotować. Warto przeczytać ten artykuł, aby uzyskać więcej informacji: https://mojakosmetyczka.pl/jak-przygotowac-sie-do-sezonu-letniego-polecane-zabiegi-medycyny-estetycznej/ Zawiera wskazówki, które pomogą w pełni wykorzystać piękno tego sezonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1333

PostWysłany: Pią Lip 14, 2023 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad zakupem sprzętu medycznego do wykonywania zabiegów związanych z medycyną estetyczną. Udało mi się namierzyć ten adres internetowy https://shop.mrotex.com/pl/home/762-bodysuit-standard-damski-bez-stopy.html . Ich firma zajmuje się wypożyczeniem takiego sprzętu. Można tam też znaleźć kostiumy męskie oraz damskie do zabiegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 906

PostWysłany: Sob Sie 12, 2023 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną ofertę na zabiegi medycyny estetycznej w Warszawie w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address podrzuciła mi koleżanka, bardzo zadowolona z ich usług. Mają świetnych specjalistów, którzy dobierają indywidualną ofertę dla każdego klienta, nowoczesny sprzęt zabiegowy oraz bardzo przystępne ceny. Mam zamiar zredukować zmarszczki oraz zbędne owłosienie więc z pewnością skorzystam z ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2311

PostWysłany: Pią Sie 25, 2023 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sprawdzonego gabinetu medycyny estetycznej i dermatologii we Wrocławiu, to polecam Wam sprawdzić ofertę Soft Skin, która specjalizuje się m.in. w powiększanie ust dolnośląskie . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 735

PostWysłany: Pią Lis 10, 2023 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o medycynę estetyczną, to uważam, że gabinet medycyny estetycznej w Medica Białystok to świetny wybór. Bez wątpienia zapewniają wysokiej jakości zabiegi, dzięki którym można osiągnąć zamierzony efekt. Z tego co wiem, wykorzystują zaawansowane technologie, aby zapewnić najlepsze rezultaty. Więc na pewno warto rozważyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 625

PostWysłany: Czw Lut 22, 2024 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najnowsze osiągnięcie w dziedzinie medycyny estetycznej, laser frakcyjny CO2 - https://esteklinika.pl/laser-frakcyjny-co2/ , przynosi rewolucyjne rezultaty w pielęgnacji skóry. Połączenie zalet klasycznego lasera CO2 z funkcją frakcjonowania umożliwia kompleksową poprawę kondycji skóry. Usuwa on widoczne oznaki starzenia się, takie jak zmarszczki czy utrata jędrności, jednocześnie skutecznie radząc sobie z problemami, takimi jak blizny, rozszerzone pory czy nierównomierny koloryt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Nie Mar 10, 2024 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna w dzisiejszych czasach jest sposobem na niedoskonałości i kompleksy. Sama osobiście zastanawiam się nad wykonaniem zabiegu korekty powiek dolnych, bo mam spore worki pod oczami i nie czuję się komfortowo. Na https://glitter.pl/jak-wyglada-rekonwalescencja-po-zabiegu-korekty-powiek/ przeczytałam między innymi o tym, jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu i jakie zalety oferuje sam zabieg i jestem przekonana co do niego. Ktoś z Was miał okazję wykonać blefaroplastykę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl