Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Probiotyki?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

mata



Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 146

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2021 7:12 am    Temat postu: Probiotyki? Odpowiedz z cytatem

Kupujecie probiotyki? Jeśli tak to które? Ja zawsze mam dylemat który wybrać. Za każdym razem kupuję inny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję byś zobaczyła tu https://www.bee.pl/9421-probiotyki-dla-dzieci-i-doroslych masz tu propozycje probiotyków dla dzieci i też dla dorosłych. Są to probiotyki od najlepszych producentów. każda propozycja jest opisana, co pomoże ci dokonać wyboru odpowiedniej oferty dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My stosujemy wyłącznie multilac taki probiotyk zalecił nam pediatra i taki kupuję swoim dzieciom, sama też wybieram ten sam bo wiem że jest odpowiedni i ma bardzo dobry skład
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 234

PostWysłany: Sro Gru 20, 2023 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli probiotyki to myślę, że takich znanych producentów. Zależy też na jaki problem są one przyjmowane. Jeśli macie zespół jelita drażliwego to może pomóc https://trilac.pl/trilac_ibs/ . Ten probiotyk wchłania się dopiero w jelitach, dzięki temu działa lepiej. To połączenie probiotyku i prebiotyku, zawiera trzy liofilizowane szczepy bakterii probiotycznych uzupełniające mikroflorę jelitową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl