Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jakie drewno najlepsze na meble ogrodowe?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Tarasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

matrioszka



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 5

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 10:26 am    Temat postu: Jakie drewno najlepsze na meble ogrodowe? Odpowiedz z cytatem

Marzy mi się piękny, drewniany komplet na tarasie, ale jak patrzę na te wszystkie meble ogrodowe to ciągle się zastanawiam, jaki gatunek drewna byłby najlepszy? Chodzi mi oczywiście o trwalość, ale także o to, by zachowaly ładny wygląd. Możecie mi coś poradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

gustav33



Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 9

PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może po prostu wybrać takie drewno, jakie Tobie najbardziej odpowiada, a potem podkreślić rysunek drewna dobrym olejem do mebli ogrodowych. V33 zabezpieczy i meble, i rysunek drewna, i odzież użytkowników Twoich nowych mebli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lubczyk91



Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem najlepsze będą palety drewniane - sam mam meble przy ich użyciu i na podwórku wygląda to genialnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

slawek434



Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużo jest takiego drewna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i fajnie. Mnie ostatnio przykładowo coś takiego zainteresowało https://euroogrod.com.pl/product-pol-97230-Zestaw-Piwny-Stol-Skladany-2-Lawki-220x50x77cm.html . Oczywiście nie każdemu może się podobać taki zestaw. Ale według mnie jest naprawdę super i przede wszystkim praktyczny. Także myślę, że kupię coś takiego do mojego ogrodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Janek Perak



Dołączył: 11 Maj 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sob Maj 11, 2019 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy znaleźć na internecie ale dużo jest takiego drewna Trener personalny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie taki https://gardenspace.pl/komplety-mebli-ogrodowych komplet mebli ogrodowych do siebie kupiłem i są wygodne oraz solidne więc i wam polecam. Dobierałem je do dodatków i aranżacji ogrodu, mieli duży wybór więc myślę że znajdziecie też coś dla siebie. Sprawdźcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jozioran



Dołączył: 02 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

dobre-firmy



Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzaj drewna nie jest aż taki ważny, dużo ważniejsze jest jego zabezpieczenie. Nawet najlepszej jakości drewno może się zniszczyć, jeśli nie będzie pokryte warstwą ochronną.
_________________
http://dobre-firmy.eu/blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne meble można zrobić z drewna z palet. Teraz bardzo modne są takie meble więc myślę, że warto rozważyć ich samodzielne wykonanie. Niezależnie czy wybierzecie drewno z palet czy kupicie deski to jego zabezpieczenia przydaje się bejca do drewna. Bardzo dobrą bejcę oferuje firma Verde Avis. U nich możecie kupić też np ług do drewna gdyście chcieli wybielić drewno i nadać mu wyjątkowego wyglądu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

majalic



Dołączył: 22 Gru 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie Gru 22, 2019 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

knut



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra ale jak sobie radzicie ze zwierzakami na swoich tarasach? W okolicy jest wiele kotów kastrowanych i obawiam się, ze jak kupię sobie komplet mebli z poduchami to będą tylko na niego sikały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

peston



Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 146

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są środki odstraszające koty, a przede wszystkim do mycia należy użyć specjalnych środków neutralizujących/usuwających zapach moczu - bo inaczej i tak zawsze będą wracały i podsikiwaly to samo miejsce. A czasami nic się nie da zrobić ^^’ (mam stado kotów, więc mam świadomość, że czasem się nic nie da ).

Sama od jakiegoś czasu nie mam już na tarasie poduszek. Bo zwykle miałam na nich jakąś niespodziankę. I nie wiedziałam nawet czy jest to wina moich kotów czy moze odwiedzających mnie kotów sąsiadów. Praktyczniejsze przy zwierzętach są meble wykonane z drewna jak równiez metalowe.

Polecam na przykłąd poniższe krzesła (do kupienia w Leroy Merlin, ogólnie zerknij sobie na ich meble ogrodowe bo mają ich sporo).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2257

PostWysłany: Pon Sty 02, 2023 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi biurko elektryczne do domu, biura lub graczy. Moim zdaniem oferta tego sklepu jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najrózniejszych potrzeb klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Czw Paź 12, 2023 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zamówieniem drewna stolarskiego poprzez internet. Na tej stronie internetowej https://siekierki.com.pl/ udało mi się znaleźć spory wachlarz ofertowy drewna w dobrej cenie. Jeśli szukacie dobrego drewna, to moim zdaniem warto ich sprawdzić przy najbliższej okazji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Tarasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl