Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
gry video dla dzieci
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

aleks454



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 4:49 pm    Temat postu: gry video dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Jesteś młodym rodzicem i twoje dziecko chce abys kupił mu jakąś grę video? Ja uważam że na rynku jest mnóstwo fajnych gier które nie zawierają przemocy czy innych nieodpowiednich treści dla małego dziecka. http://www.otwarteprzedszkola.pl/najlepsze-gry-video-dla-10-latka/ tak jest fajnie opisane i bardzo dobry sposób opisane jak należy taką dobra gre znaleźć polecam/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się co mogło by być takie uniwersalne i bardzo praktyczne dla dziecka do zabawy oprócz zabawek. Z tego co udało mi się znaleźć to bajki personalizowane na stronie https://www.elfibajka.pl/ . Dzięki tej bajce dziecko przeniesie się w świat baśniowy , i sami też stana się bohaterami tej bajki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kondrowska



Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajne opcje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mata



Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 144

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też tak myślę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 247

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci udało się zachęcić do gier planszowych, ja też je lubię i cieszę się że mają alternatywę dla siedzenia bezustannie przy kompie. Czekają teraz z niecierpliwością na tą https://www.gandalf.com.pl/p/rebel-gra-nemesis/ nową grę którą właśnie zamówiłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazimierz332



Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 196

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamiast gier wolę kupić mu Bajki Dla Dzieci gdyż wydaje mi sie że od bajek nie można się uzależnić a jednak gry uzależniają. Zresztą bajki to jest świetna opcja na spędzenie czasu z dzieckiem poniewaz wiele raz oglądałem bajki z moim synem. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Zocha002



Dołączył: 14 Lis 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie ma co demonizować tak tych gier. Owszem, jest wiele takich, które są nieodpowiednie dla dzieci, ale myślę też, że to zadanie rodziców, aby kontrolować to, w co i ile grają ich pociechy. Gry mogą być bardzo rozwijające, jest wiele takich, które uczą logicznego myślenia czy poprawiają umiejętności zręcznościowe, trzeba tylko dobrze poszukać.
_________________
Pierścionki z brylantami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Sro Gru 04, 2019 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkimi krokami zbliżają się święta i z uwagi na to, że moje dzieci mają konsolę PS4 to przeglądam oferty na serwisach ogłoszeniowych takie jak https://ogis.pl/o/ogloszenia/4-dla-dzieci w poszukiwaniu ciekawych gier. Być może orientujecie się jakie gry na PS4 są teraz na topie i z jakich dzieci będą cieszyły się najbardziej? Chcę im zrobić fajny prezent i liczę na Wasze wskazówki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Moninka



Dołączył: 12 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest bardzo wiele gier, które rozwijają, a nawet i uczą. Warto sięgać po takie gry edukacyjne na komputer, bo wtedy wiemy, że czas przy nim spędzany nie jest zmarnowany. Pamiętajcie jednak, by dziecko miało wygodne miejsce, biurko oraz fotel gamingowy, a dopiero później pozwólcie dłużej posiedzieć przy wartościowej grze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2020 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, moim zdaniem dzieciaki mają za dużo gier komputerowych i spędzania czasu samodzielnie. A potem, że są problemy i myśli, że Przecież można było wspólnie czas spędzić. Nie traćmy go. Może spróbujemy czegoś nowego? Na przykład szarad? Tu https://poza-domem.pl/jak-zorganizowac-gre-w-podchody macie opis, jak to wykonać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Sob Sie 28, 2021 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o wybór ciekawych propozycji w zakresie gier i oczywiście konsoli to ja jestem mega fanem nintendo switch Yoy Con który daje duże możliwości zarówno gier w domu, jak i podczas jazdy np. pociągiem. Co do zakupu to jak chcesz ją kupić taniej to polecam zajrzeć na https://www.ceneo.pl/49541116 bo tak na pewno łatwiej będzie złapać całkiem dobre okazje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę zamówić sobie kilka rzeczy dzięki którym granie w gry będzie przyjemniejsze dlatego fajnie gdybyście polecili sklep z takimi rzeczami. Na oku mam fotel imba hunter blue i chyba ten fotel sobie zamówię, ale potrzebuję jeszcze jakieś dobre słuchawki, myszkę, oświetlenie do pokoju i tak dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2022 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie moje dzieciaki są jeszcze zdecydowanie za małe na takie rzeczy i ja jestem zdania, że w głównej mierze dość ważną kwestią jest to aby oglądały właściwe bajki. Jestem przekonany, że bajki psychoedukacyjne, bajkoterapia, psychorozwijanki są na pewno bardzo dobrym wyborem i właśnie taka edukacja moich maluchów będzie dla nich zdecydowanie najlepsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

telemistrz



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 559

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2022 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet używane laptopy, z powodzeniem mogą nadać się do nawet nieco bardziej wymagających gier naszych pociech. Sporo komputerów znajdziemy w https://www.mmcomp.pl/ , to dobra inwestycja, komputer nie służy tylko do pracy czy nauki, często można właśnie w ten sposób, zrelaksować się po pracy czy szkole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Pon Cze 05, 2023 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę podczas korzystania z komputera warto zaopatrzyć się w fotel gamingowy Firma DXRacer specjalizuje się w produkcji foteli gamingowych z wysokiej półki, podzielonych na tematyczne serie takie jak: Formuła, Classic, Racing, Boss, King, Iron, Sentinel, Tank, Work. Każda z nich charakteryzuje się wyjątkowymi cechami, które dopasowane są do potrzeb wymagających użytkowników. Zapewniają one nie tylko znany brand ale także możliwość indywidualnego ustawienia fotela pod użytkownika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl