Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
KURSY
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

mirek332323



Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 1022

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2022 6:15 am    Temat postu: KURSY Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wpadłem na http://www.kursy.katowice.zdz.pl/ . Na pewno bardzo szybko skorzystam z tej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2257

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2022 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy i szkolenia pozwalają nam się rozwijać. Myślę, że warto w nich brać udział jak jest taka możliwość.


__________________
przewierty pod drogą Toruń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Pon Paź 10, 2022 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam kilka kursów na uwadze dlatego przeglądam na stronie https://www.wapas.pl/kalendarz/ możliwe terminy. Głównie interesują mnie szkolenia gastronomiczne, ponieważ stało się to moim ogromnym hobby i chcę nauczyć się wypiekać ciasta oraz tworzyć smaczne desery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2566

PostWysłany: Nie Paź 16, 2022 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio brałem udział w takim szkoleniu https://leadership-center.pl/pmbok/ i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Kurs był intensywny i przede wszystkim bardzo mnie rozwinął, mogłem dowiedzieć się wielu ciekawych, nowych i przydatnych informacji. Czy ktoś z was też brał w nim udział?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1293

PostWysłany: Sro Paź 26, 2022 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o własnym biznesie, to powiem szczerze, że ostatnio zastanawiałam się, jak poprawnie wprowadzić rodo, tak żeby każdy wiedział o co chodzi. Znajoma doradziła mi, żebym w wolnej chwili zainteresowała się artykułem na stronie tego portalu https://www.bhp-center.com.pl/najczestsze-bledy-przy-wdrazaniu-rodo/ i muszę przyznać, że można się z niego dowiedzieć naprawdę wielu przydatnych rzeczy. Polecam i wam tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Sro Lis 09, 2022 1:29 pm    Temat postu: odp. Odpowiedz z cytatem

Jak w Waszej firmie wygląda sytuacja ochrony danych?
Polecam zapoznać się z ciekawym artykułem https://www.wsfki.edu.pl/obowiazki-informacyjne-wynikajace-z-rodo/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2566

PostWysłany: Pią Lis 11, 2022 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo ciekawa czy braliście kiedyś udział w jakimś bootcampie. Ja się właśnie zapisałam na ten: https://uxupgrade.pl/szkolenia/ux-upgrade-bootcamp To będzie pierwszy bootcamp w moim życiu i jestem bardzo ciekawa czego się tam nauczę. A Wy macie już jakieś doświadczenia związane z metodami UX?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2687

PostWysłany: Sro Maj 10, 2023 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze polecam rewelacyjne kursy na koparki jakie są organizowane w MCKK. Spełnianie różnorodnych wymagań Klientów osiągają poprzez dbanie o wysoki standard oferowanych usług oraz ciągłe dostosowanie oferty do zmieniających się wymagań rynku a także potrzeb i oczekiwań Klientów. W ich ofercie odnajdziecie kursy zawodowe, operatorskie a nawet usługi poligraficzne i badania psychologiczne. Szkolenia Lublin do doskonałe miejsce które szczerze polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2566

PostWysłany: Sob Maj 20, 2023 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra niedawno brała ślub i gdy zobaczyła ile kosztuje planowanie wesela, zrozumiała, że to może być bardzo dochodowy biznes na przyszłość. Po ślubie zaczęła szukać kursów, które ułatwią jej dążenie do swojego celu. W ten sposób trafiła na stronę: https://emtg.pl/wedding-planner/ Jak na razie mówi że jest bardzo zadowolona i małymi kroczkami próbuje swoich sil w tej branży. Dajcie znać jakie jeszcze kursy polecacie z tego zakresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2257

PostWysłany: Pon Maj 29, 2023 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie szczegółowo przygotowany aplikacja uprawnienia budowlane na telefon , która została przygotowana przez ekspertów. Czy ktoś z Was również korzystał z tego programu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Nie Cze 04, 2023 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pewna, że każdy z was ma swoje własne przekonania, ale jak już, to szukajcie naprawdę szkoleń, które pozwolą Wam się rozwinąć. W tym względzie wiem, że kurs zgrzewania rur pe może być nie dla każdego, ale niektórym z Was może to się naprawdę podobać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nardo



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 121

PostWysłany: Wto Cze 13, 2023 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, ze warto korzystać z różnego typu kursów i szkoleń - moga pomóc się rozwijać i zdobyc lepsza pracę. Jeśli szukacie szkoleń dla operatorów maszyn roboczych, to na pewno coś dla siebie znajdziecie w Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/szkolenia-operatorow-maszyn-roboczych/. Mają w ofercie kursy na różnego typu maszyny, wszystkie profesjonalnie prowadzone, przez doświadczonych instruktorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Sro Lip 05, 2023 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie też z paru kwestii chcę się podszkolić. Przykładowo na stronie kosztorysuj.pl znalazłam teraz kurs kosztorysowania robót budowlanych i tak zastanawiam się nad tym czy na niego się nie zapisać? Wygląda naprawdę na niezły, także wydaje mi się, że warto byłoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Nie Lip 23, 2023 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto stawiać na samorozwój, szukając kursów odpowiednich dla siebie. Długo szukałem jakiegoś szkolenia dla siebie, aż w końcu natknąłem się na kurs technika chłodnictwa na zawodchlodnictwo.pl. Taki kurs zapewni mi stabilne i dobre zatrudnienie. A Wy co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Wto Gru 19, 2023 1:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz dobrego pomysłu na rozwój swojej kariery? Możesz sprawdzić szkolenia w Centrum Kształcenia Zawodowego. Oferują oni kurs wózki widłowe Rzeszów - z pewnością warto zwrócić na niego uwagę! Dzięki bogatemu zapleczu dydaktycznemu i sprzętowemu będziesz przygotowany do zdania egzaminu państwowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl