Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Szukam pracy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

jewmop



Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 7:32 pm    Temat postu: Szukam pracy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, szukam pracy przemyśl czy ktoś ma może jakieś propozycje pracy w tym rejonie? Właśnie straciłem pracę i jestem na etapie szukania dobrze płatnej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lasnirt59



Dołączył: 10 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej poszukać w internecie?
_________________
Zwykłe książki czy e-booki – co wybrać?[
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam że na stronach internetowych znajdziecie ogłoszenia o pracę. Teraz to można wszystko znaleźć w sieci.

__________________________
ogłoszenia towarzyskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tak, na stronach internetowych najlepiej szukać. Moja praca Białystok właśnie w ten sposób mi wpadła, po prostu znalazłam w serwisie z ogłoszeniowym z ofertami pracy. Wybór jest duży, więc jest w czym wybierać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o panów to polecam się przebranżowić w szybkim tempie dzięki ofercie tej witryny http://www.viessmann.edu.pl/dlaczego-warto/ Tutaj w ciągu 1,5 roku zdobędziesz zawód i uprawnienia technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Na takich fachowców jest spore zapotrzebowanie i na pewno nie będzie spadać. Wykorzystaj szansę i zapisz się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jakim dziale chcielibyście pracować? Bo to też jest ważne? Ja ostatnio dowiedziałam się ze strony kariera.auroracreation.pl , że potrzebny jest dobry magento developer , który ogarnie kodowanie, operowanie stronami sklepów itd. Jak coś takiego was interesuje, to możecie aplikować na taką pracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolina00



Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 254

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiasz się jak napisać dobre CV? Taki dokument ma odpowiadać na konkretną ofertę pracy. Dlatego Twoje CV musi być kompletne , a ważne informacje ułożone odpowiednio . Jak zatem napisać takie CV? Warto wspomóc się kreatorem bananacv który pomoże Ci przygotować idealne CV.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Pią Lip 15, 2022 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli po ukończeniu studiów nie chcesz szukać pracy to postaw na sprawdzone i poszukiwane kierunki jak te z oferty tego uniwersytetu https://ultswiecie.edu.pl/studia/filologia-angielska/ Dzięki nim zdobędziesz porządne wykształcenie i masz możliwość studiowania stacjonarnie, zaocznie czy online. Na pewno z nimi osiągniesz sukces zawodowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Wto Lip 26, 2022 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy. Myślisz o pomnażaniu kapitału czy raczej o dodatkowej pracy? Jeśli o tym drugim to jest kilka możliwości. Znalezienie dodatkowego zatrudnienia czy pracy tymczasowej nie jest takie trudne. Czasami wystarczy zgłosić się do takiej agencji pracy https://grupaprogres.pl/ . Mają oferty stałej pracy, sezonowej, a także tymczasowej, dodatkowej. Może znajdziesz coś odpowiedniego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Czw Lis 24, 2022 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jak interesuje Cię nowa praca od zaraz- Kwidzyn to możecie sobie po prostu sprawdzić portal FachPraca w którym różne firmy publikują aktualne oferty pracy na które szukają dobrych specjalistów i tym samym przedstawiając wynagrodzenie na jakie będziecie mogli liczyć. Dlatego najlepiej będzie po prostu zerknąć co aktualnie jest w naszym mieście, bo nie warto przegapić okazji które pozwalają na zmianę miejsca zatrudnienia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 970

PostWysłany: Wto Lis 29, 2022 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli faktycznie masz trudności ze znalezieniem pracy, to może warto byłoby odezwać się do agencji pracy tymczasowej? Jedną z lepszych agencji jest bez wątpienia MG Solutions. Polecam się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Pon Lut 13, 2023 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, co robić, kiedy firma zmieniła nieco kierunek rozwoju ? Zależy mi na ochronie, by nie zwolniono mnie przy pierwszej lepszej okazji. Co sądzicie o programach chroniących pracowników? https://hrk.pl/pl/dla-klienta/ocena-i-rozwoj/outplacement Co sądzicie? Zachęcam do dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

telemistrz



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 559

PostWysłany: Wto Mar 28, 2023 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można zdobyć uprawnienia sep łódź , to przepustka, do nowego i bardzo ciekawego zawodu. Dobry kurs przygotowany jest bardzo profesjonalnie, jest też doś intensywny, do następnie wstęp do pracy i szybkiego zdobywania doświadczenia w boju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl