Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
blog kulinarny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 8:30 am    Temat postu: blog kulinarny Odpowiedz z cytatem

Chciałabym wam polecić bloga, którego ja bardzo lubię. To blog wielotematyczny. Ale ja uwielbiam tematy związane z gotowanie. Ostatnio czytałam na temat kiszenie kapusty w beczce wiele jest tutaj pomocnych rad i ciekawostek odnoście spraw kulinarnych. Zobaczcie sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Czw Mar 03, 2022 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami ja również lubię odwiedzić takie blogi i poczytać o tym co jest na daną chwilę na topie jeśli chodzi o przyrządzanie potraw. Już na dzień dzisiejszy również wiem, że gotowanie na parze jest naprawdę bardzo fajnym rozwiązaniem i ja bardzo chętnie z niego korzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2022 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na samemu ukiszoną kapustę to już mi ślinka leci - uwielbiam wszystkie kiszonki!!!

_________________
polecam artykuł
https://www.epheli.pl/pl/pranie-wykladzin-i-dywanow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Nie Sie 07, 2022 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że sporo można powiedzieć o tym, co jest, a czego nie ma, ale wędzarnie na zimno to coś fajnego, co Wam dodatkowo pozwoli smacznie jeść. Dla mnie nie ma na to lepszego sposobu. Nie będzie dla nas to utrapieniem, a sposobem na smaczne jedzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2022 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście samo gotowanie jak i jedzenie jest na pewno bardzo ważną sprawą w naszym życiu i ja jeszcze chcę powiedzieć, że dobrze jest o tych sprawach czytać. Na pewno sam blog kulinarny jest do tego najlepszym miejscem i myślę, że każdemu z nas taka wiedza się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Wto Mar 28, 2023 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że kupując urządzenie Thermomix oraz te wszystkie dodatki do Thermomiksa z Cucinaora®, ma się dostęp do bardzo dużej ilości przepisów kulinarnych. To dla mnie byłoby bardzo ważne, bo zazwyczaj padam na pomyśle. Poza tym praktyczne gadżety do Thermomixa, jak choćby steamEGGS do gotowania jajek w mundurkach przydałyby mi się w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Nie Paź 15, 2023 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do pierogów warto wybrać mąkę pszeniczną typu 550 lub 650, która zawiera wystarczająco białka i gluten, zapewniając elastyczność ciasta. Warto także eksperymentować z mąkami żytnimi lub gryczanymi dla bardziej wyrazistego smaku i dodatkowych składników odżywczych. Mąka jest kluczowym elementem udanych pierogów a najlepszą kupicie tutaj https://ale-mlyn.pl/pl/blog/jaka-maka-na-pierogi-1695730860.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Nie Paź 29, 2023 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli lubicie gotować i często szukacie inspiracji w sieci na nowe przepisy, to myślę, że ta zupa https://best-market.pl/solianka-rosyjska-zupa-przepis-tradycyjny/ przypadnie wam do gustu. Prawdziwa rosyjska solianka z pewnością posmakuje nawet najbardziej wymagającym smakoszom. Dajcie znać, jak już postanowicie ją przetestować. Jestem ciekawa waszej opinii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Czw Lis 09, 2023 5:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o gotowanie i tematy kulinarne, to muszę Wam powiedzieć, że bardzo często sięgam po różnego rodzaju informacje online, a już szczególnie jestem zainteresowana blogami kulinarnymi. Na jeden wpadłam ostatnio na stronie https://foodo.pl/ . Już dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy, które na pewno w swojej kuchni zastosuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl