Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Pompy ciepła

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 5:14 pm    Temat postu: Pompy ciepła Odpowiedz z cytatem

Cześć, możecie mi powiedzieć, jak wygląda ogólnie solidne ogrzewanie? Na czym warto się skupić, a co jednak nie jest dla nas tak solidne i konkretne? Czy pompy ciepła lublin są dobrym pomysłem, podpowiedzią? Właśnie nad tym myślę i wciąż jakby mam z tym problem. Dlatego jeśli możecie, dajcie znać, co wiecie i dlaczego tak ma być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1461

PostWysłany: Sob Gru 03, 2022 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również już zaczynam się nad takim montażem zastanawiać i nawet jakiś czas temu dowiedziałem się czego więcej o programie Moje Ciepło i dofinansowaniu z tym związanym. Jeżeli ktoś jest tym zainteresowany to na pewno w artykule https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/blog/moje-cieplo-dofinansowanie-pompy-ciepla-w-nowych-budynkach/ bardzo dobrze może o tym przeczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Pią Gru 09, 2022 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka forma ogrzewania jest obecnie najkorzystniejsza?

odzież damska XXL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Wto Gru 13, 2022 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie poszukiwań naprawdę dobrej jakości w zakresie ogrzewania do swojego domu to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez Daikin https://www.daikin.pl/pl_pl/grupy-produktow/gruntowa-pompa-ciepla.html u których będziecie mogli również znaleźć świetne gruntowe pompy ciepła, które przede wszystkim zapewniają niezawodne ogrzewanie i przygotowywanie ciepłej wody użytkowej we wszystkich warunkach klimatycznych ze sterowaniem inwerterowym. Do tego licząc na bardzo dobre warunki gwarancyjne i pierwsze darmowe autoryzowane odpalenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Sro Gru 14, 2022 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie mam dla Was ofertę https://hydraulik-stasiak.pl/pompa-ciepla-lodz/ jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, dlatego skorzystanie z ich usług jest jak najbardziej wskazane. Dobra jakość i przede wszystkim dobra cena.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sro Gru 14, 2022 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to ja nawet nie myślałam o czymś takim a jedynie o sprawdzeniu, czy na przykład taki https://hithaus.pl/sklep/kategoria/pellet,1 pellet byłby w porządku. Nie wyobrażam sobie opalania na prąd. Nie mam miejsca na fotowoltaikę, a wiadomo, że to musi być konkretne. Dlatego kochani dajcie znać, co wiecie i jak to wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1461

PostWysłany: Wto Lut 21, 2023 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę gdy jeszcze mówimy o pompach ciepła to ja również chcę powiedzieć, że bardzo ważną decyzją jest również to aby wiedzieć także na jakiego producenta się zdecydować. Mi przeszkadzało to, że firma Kaisai jest producentem chińskim pomp ciepła i wiem, że ja również myślałem jak reszta, iż jest to japońska produkcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pon Mar 27, 2023 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pompy ciepła to temat, który zajmuje sporo osób, bo jednak jest to taka kwestia, którą trzeba mieć na uwadze jak się będzie chciało instalacje grzewczą do domu wybierać. Wiele osób proponuje właśnie takie pompy ciepła. Popularne w ostatnim czasie moga być również pompy ciepła kościerzyna . Czy jakaś konkretna firma jest Wam znana?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciek7774



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 408

PostWysłany: Czw Maj 18, 2023 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że mocno interesuje mnie temat pomp ciepła, ponieważ rozważam budowę domu i na ten moment wydaje mi się, że jest to jedyne właściwe rozwiązanie, jeśli chodzi o ogrzewanie. Zdecydowanie chcemy postawić na coś nowoczesnego. Myślicie, że pompy ciepła miastko będą dobrym wyborem? Na jakich producentów warto zwracać uwagę? Jak dobierać pompy ciepła do danego domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Sro Maj 24, 2023 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trafiłam na stronę tu https://www.stiebel-eltron.pl/pl/produkty-rozwiazania/ogrzewacze_wody/przeplywowe_ogrzewaczewody.html Nas interesują przepływowe ogrzewacze wody do instalacji w domu. Ale jak zerkniecie w zakładkę - produkty, to znajdziecie też informacje o pompie ciepla. Dodatkowo na stronie są podane dane kontaktowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Pią Cze 02, 2023 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak człowiek się rozglądnie, to naprawdę na wiele dzisiaj rozwiązań może trafić. Do nich właśnie zaliczają się między innymi pompy ciepła , które pozwalają w ekologiczny oraz ekonomiczny sposób ogrzewać nasz dom i nie tylko. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i wiąże się też z ogromną oszczędnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

słodziak



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 197

PostWysłany: Sro Lis 22, 2023 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pompy ciepła to coraz bardziej popularny temat i wątek na blogach i forach budowlanych. Nic dziwnego. Jak informuje doświadczony fachowiec z firmy ASK ENERGOOSZCZĘDNE INSTALACJE na podstronie https://rekuperatory-ask.pl/pompy-ciepla-tarnow/ dobrze wykonana instalacja pompy ciepła przyczynia się do sporych oszczędności związanych z kosztami ogrzewania. Very Happy Zanim jednak wybierzemy konkretny model pompy, dobrze jest skonsultować z specjalistą w branży pomp, ponieważ chodzi o to, żeby zakupić i zamontować urządzenie o optymalnych parametrach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Nie Lut 18, 2024 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na współprace ze specjalistami w danej branży zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowoczesnego i ekologicznego kotła na paliwa stałe, to polecam Wam sprawdzić stronę https://parex-kotly.com.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę firmy Parex.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl