Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Nowa praca

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Czw Mar 16, 2023 3:32 pm    Temat postu: Nowa praca Odpowiedz z cytatem

Czy w tym roku zdecydowaliście się na zmianę pracy? Jeśli jeszcze nie, ale macie plany bo szukacie nowych wyzwań i większych możliwości zawodowych to zajrzyjcie na FachPraca, gdzie znajdziecie mnóstwo dostępnych i aktualnych ofert też w swoim mieście, czy województwie. Zajrzyj sobie na przykład tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/mazowieckie/ i przekonaj się co lokalne firmy mogą Ci zaoferować i czy warto zaryzykować zmianę. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

telemistrz



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 559

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2023 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ciekawy artykuł - władcy marionetek , można tu przeczytać, jak zmieni się zarówno nasze życie zawodowe i społeczne, Technologia, coraz bardziej towarzyszy nam na co dzień, dziś właściwie nasze życie i codzienne obowiązki są mocno uzależnione, również od dostępu do zmieniających się technologii i rozwiązań. Każdy niezależnie od wieku czy fachu, musi to zaakceptować się i zastosować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1461

PostWysłany: Czw Maj 25, 2023 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając odpowiednich tabliczek BHP dla mojej firmy, natknąłem się na stronę https://znaki-bhp.pl/tabliczki-z-nadrukiem-na-zamowienie. Serwis oferuje możliwość zamówienia tabliczek BHP z indywidualnym nadrukiem, co moim zdaniem jest bardzo praktyczne. Wykonanie jest solidne, a personalizacja pozwala na dopasowanie do konkretnych warunków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Nie Maj 28, 2023 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat jakiś czas temu podczas pracy zniszczył hełm do piaskowania. Niedługo zbliżają się jego imieniny i z tej okazji chciałabym mu kupić nowy. Przeglądając rożne strony trafiłam tutaj: https://www.contracor.com.pl/helmy-comfort.php Co sądzicie o tym hełmie, wydaje mi się, że spełnia wszelkie najważniejsze funkcje a do tego jest w bardzo przystępnej cenie. Myślicie, że mój brat będzie z niego zadowolony? Nie chciałabym później go niepotrzebnie zwracać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl