Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Ciąża
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Czw Lut 02, 2023 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już rozmawiamy o ciąży, to przyznam szczerze, że mnie ostatnio zainteresował regres snu u maluchów. Zastanawiałam się, czym on jest i ile trwa. Okazało się, że ilość snu zależy głównie od rozwoju dzieciaczka, ponieważ im jest starszy, tym lepiej potrafi się komunikować, więc potrzeba snu maleje. Wiedzieliście o tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pią Lut 03, 2023 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza ciąża to dużo nerwów, a gdy przyszło nam wybierać wyprawkę było ich jeszcze więcej. Starałem się dać swojej żonie jak najwięcej cierpliwości i zrozumienia. Wspólnie szukaliśmy wózka dla naszego szczęścia i natrafiliśmy na coś co spodobało się nam obojgu - Cavoe Osis. To wózek do miasta, z niedużymi kołami, o niskiej wadze. Jest nieduży i łatwo się składa. Wydaje mi się, że to będzie dla nas ideał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Pią Lut 10, 2023 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie zrobić odpowiednia wyprawkę dla dziecka to przed zrobieniem zakupów polecam Wam stronę https://mlodzirodzice.pl/top-5-najlepszych-nocnikow-dla-dzieci/ na której znajdziecie wiele porad odnośnie wychowania dzieci, ale także rankingów więc kupując niezbędne akcesoria będziecie wiedzieli czym kierować się przy wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2712

PostWysłany: Pon Cze 26, 2023 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z świetnych sklepów gdzie znajdziecie takie produkty dla dzieci jak wózki, krzesełka do karmienia, łóżeczka, kojce i wiele więcej jest https://caretero.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2570

PostWysłany: Pon Lip 31, 2023 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blog Niedoskonała mama https://niedoskonala-mama.pl/ to miejsce stworzone dla wszystkich mam, które wiedzą, że nie ma ideałów, ale w miłości do swoich dzieci są perfekcyjne. Autorka bloga dzieli się swoimi codziennymi przeżyciami, radościami, a także trudnościami, jakie niesie macierzyństwo. To miejsce pełne szczerości, humoru i inspiracji dla wszystkich rodziców, którzy chcą wychowywać swoje dzieci w atmosferze miłości i akceptacji. Dołączcie do społeczności Niedoskonałych Mam i odkryjcie, że macierzyństwo to pełne wyzwań, ale przede wszystkim niezwykła przygoda!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2712

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2023 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo bogaty asortyment produktów dla dzieci znajdziecie zaglądając do https://caretero.pl/ Posiadają m.in. wózki, krzesełka do karmienia, łóżeczka, kojce i wiele więcej. Szczerze polecam zakupy w tym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2261

PostWysłany: Sro Lut 21, 2024 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moge Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej Szkoły Rodzenia Supermama, która w swojej ofercie posiada m.in. badanie ktg w Gdańsku . Oferują najwyższą jakość, dzięki czemu otrzymacie profesjonalną pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl