Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jakie krzewy do ogrodu polecicie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród wiosną
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

peston



Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 146

PostWysłany: Sro Mar 09, 2022 2:19 pm    Temat postu: Jakie krzewy do ogrodu polecicie? Odpowiedz z cytatem

Jakie krzewy możecie polecić by były w miarę duże i długo kwitły?
Najlepiej by dały radę na gliniastej ziemi. (wiem, że trzeba wykopać duży dół i wsypać odpowiednią ziemię, ale u mnie jak na razie glina) .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Pon Sty 23, 2023 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://blaszaki.com.pl/ , na której znajdziecie znajdziecie ofertę sprawdzonego producenta konstrukcji metalowych, w ofercie którego znajdziecie m.in. bramy garażowe i wiele więcej . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Sro Mar 01, 2023 12:54 pm    Temat postu: Sadzenie drzew w lasach Odpowiedz z cytatem

A ja proponuję zrobić coś dla środowiska i posadzić nowe sadzonki drzew w lasach polskich. Ekologia to ważny temat, dlatego tym bardziej zachęcam do zagłębienia się w sprawę. Jak posadzić drzewa? O tym tutaj: https://posadzimy.pl/blog/las-lasowi-nierowny-czyli-w-jakich-miejscach-sadzi-posadzimy-pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród wiosną Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl