Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Z czego najlepsze nalewki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

peston



Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 146

PostWysłany: Pią Lut 19, 2021 1:45 pm    Temat postu: Z czego najlepsze nalewki Odpowiedz z cytatem

Najlepsza nalewka z czego robicie w jaki sposob.. tak mnie cos naszlo zaraz sezon sie zacznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

knut



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Pią Lut 19, 2021 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci jest bardzo wiele przepisów Sam również w tym roku planuje zrobić kilka nalewek, szczególnie, ze orientowałem sie w przepisach i nie wydaje się to takie trudne do zrobienia.Na pewno jest to łatwiejsze niż wino. Z winem trochę zabawy jest Wink

Zerknij sobie tutaj:
https://infosenior.pl/nalewka-z-malin

Na stronie jest przepis na nalewkę z malin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No teraz to trochę słabo, jeśli chodzi o nalewki z owoców. Ale zawsze można zrobić nalewkę z czegoś, co jest cały rok w sprzedaży - jak np imbir. A nalewka imbirowa nie dość, że naprawdę fajnie i ciekawie smakuje, to jeszcze ma właściwości lecznicze! Smile Do tego z cytryną (tak jest w przepisie) - wzmacnia organizm i zapobiega zimowym infekcjom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Czw Sty 19, 2023 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie coś odpowiedniego co z pewnością przypadnie każdemu do gustu znajdziesz na stronie https://sklep-z-winem.pl/. Jest to sklep posiadający trunki pochodzące z różnych zakątków świata. W ich ofercie odnajdziesz wina słodkie, półsłodkie, półwytrawne lub wytrawne. Jeśli nie jesteś pewna jakie dokładnie wybrać to pomogą ci zdecydować i zakupić to właściwe. Szczerze polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pią Lut 17, 2023 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nad tym jeszcze nie miałem okazji się zastanawiać, ale ja jestem zdania, że bardzo ważną kwestią jest przede wszystkim to aby wiedzieć także jakie skrzynki na wino na prezent kupić. Bardzo fajny wybór takich rzeczy mają w sklepie https://zamowprezent.pl/prezenty-na-wieczor-panienski/skrzynki-na-wino i ja jestem przekonany, że to są niezwykle istotne sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Czw Maj 18, 2023 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie kupić dobre wino to zobaczcie na stronę winotoskanii.pl tam są oferty na włoskie produkty. To super wyposażony sklep który ma też atrakcyjne ceny, Ich ofert warto znać. Sprawdźcie koniecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 222

PostWysłany: Pią Paź 20, 2023 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja teściowa robi pyszne nalewki z pigwy, muszę koniecznie wziąć przepis. Chciałabym też spróbować zrobić domowe wino, na https://www.domowaspizarnia.pl/pl/c/DO-WYROBU-ALKOHOLU/227 widzę, że można zamówić potrzebne akcesoria. Korzystaliście już może z oferty tego sklepu? Prowadzą sprzedaż internetową a stacjonarnie mają sklep w Kielcach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl