Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Najlepsze darmowe oprogramowanie do odzyskiwania plików wide

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

fywemuki



Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pon Gru 24, 2018 2:24 am    Temat postu: Najlepsze darmowe oprogramowanie do odzyskiwania plików wide Odpowiedz z cytatem

Prawie każdy na komputerze będzie miał kilka plików wideo, które będą zawierać wspomnienia, które chcemy nagrywać na zawsze. Po utracie lub usunięciu filmu odtworzenie go jest prawie niemożliwe. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do zachowania i tworzenia kopii zapasowych plików wideo. Ale zawsze są wyjątki, zawsze wokół nas dzieją się złe rzeczy, takie jak przypadkowe usunięcie, format, nieprawidłowa obsługa, awaria systemu i inne. Kiedy powyższa sytuacja niestety występuje, co powinniśmy zrobić?
 
Oczywiste jest, że usunięte filmy na pulpicie można przywrócić z kosza. Ale jeśli wyczyściłeś kosz lub trwale skasowałeś wideo, a nawet sformatowałeś go. Co możesz zrobić, aby przywrócić usunięte pliki wideo? Poniżej znajdziesz najlepsze darmowe oprogramowanie do odzyskiwania plików wideo, aby odzyskać wideo.

Bitwar Data Recovery może pomóc w odzyskaniu utraconych lub usuniętych plików wideo z dysku twardego, karty pamięci, karty SD i innych urządzeń korzystających z komputera z systemem operacyjnym Mac lub Windows. Pozwala on rozwiązać problemy utraty plików wideo za darmo w 3 prostych krokach. Obsługiwane pliki wideo: AVI, MOV, MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, FLV, SWF, MPG, RM / RMVB, itp.
 
Pobierz Bitwar Data Recovery i zainstaluj go w swoich oknach. Możesz także użyć Bitwar Data Recovery dla Mac, aby przywrócić utracone pliki wideo w systemie MacOS. lepiej zapisz wszystkie pliki na innym dysku lub urządzeniu, w tym pliki instalacyjne Bitwar Data Recovery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pon Sie 17, 2020 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to ja na pewno takiego rozwiązania IT nie potrzebuję. Co by nie było to przede wszystkim interesuje mnie oprogramowanie dla budownictwa.Bardzo dużo o takich systemach czytałem na stronie https://oprogramowaniedlabudownictwa.pl/systemy-dla-budownictwa/ i już dokładnie wiem na co się zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

telemistrz



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 559

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas miał też kiedyś problem pracy na plikach PDF, używamy ich coraz więcej. Dzięki https://www.vebo.pl/pdf-xchange-editor - możemy w wygodny sposób edytować potrzebne nam pliki. Program poradzi sobie nawet z większymi i bardziej złożonymi plikami, działa właściwie w pełni automatycznie w oparciu o niezawodna i dopracowaną technologię OCR. Do uruchomienia na Winsows 10 lub starszych systemach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Wto Sty 17, 2023 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim to my sami tak naprawdę powinniśmy wiedzieć jakiego rodzaju systemy informatyczne nas tak naprawdę interesują i ja również jestem zdania, że właśnie samo wdrożenie tego właściwego oprogramowania jest czymś ważnym. Od siebie polecam wam zapoznanie się z ofertą https://www.anegis.com/rozwiazania-it/systemy-business-intelligence-bi i ja właśnie już z takich rozwiązań IT u siebie korzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 969

PostWysłany: Sro Cze 28, 2023 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie lepiej byłoby podjąć się stalej współpracy z zewnętrzną firmą informatyczną? Moim zdaniem to najlepsze rozwiazanie - pod każdym względem. Jestem pewna, ze oferta https://enicom.pl/ sprosta waszym oczekiwaniom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl