Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jaki grzejnik łazienkowy wybrać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 413

PostWysłany: Pią Gru 09, 2022 3:20 pm    Temat postu: Jaki grzejnik łazienkowy wybrać? Odpowiedz z cytatem

Witam!
Szukam dobrej jakości grzejnika łazienkowego, który będzie zarówno stylowy, dobrze wykonany i odpowiedniej mocy do małej łazienki w mieszkaniu o powierzchni 4.5m2. Najlepiej w formie nowoczesnej drabinki, pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 144

PostWysłany: Nie Gru 11, 2022 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz mieć szeroki wybór propozycji w zakresie grzejników łazienkowych to zerknij bezpośrednio do oferty przygotowanej przez ŁazienkaPlus u których będziecie mogli liczyć na profesjonalizm, bardzo dobre ceny i krótkie terminy realizacji zamówień. Tutaj https://www.lazienkaplus.pl/pl/grzejniki-lazienkowe,9,91,c/ przejrzysz wszystkie dostępne opcje. Nasz wybór to model "Excellent Meteor grzejnik łazienkowy 85x50 cm czarny mat GREX.ME85.BL" przyznam, że cudnie się prezentuje. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku LazienkaPlus można liczyć na jakość obsługi, racjonalne ceny i też różnorodność zestawień. My zdecydowaliśmy się jednak na Oltens Vanlig 121x50 cm czarny mat o tą https://www.lazienkaplus.pl/pl/oltens-vanlig-grzejnik-lazienkowy-121x50-cm-czarny-mat-55008300,605857,91,i/ i przyznam, że naprawdę świetnie się prezentuje. Do tego jakość wykonania nie pozostawia najmniejszych zastrzeżeń, pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 413

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć, chętnie sprawdzę w takim razie co mają w ofercie. Liczę, że temat jeszcze trochę nam się rozwinie i uda mi się w końcu coś odpowiedniego do mojej łazienki znaleźć. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za konkretne informacje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 163

PostWysłany: Sro Gru 21, 2022 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabierając się za poszukiwania zarówno modnych i funkcjonalnych propozycji do swojej łazienki to mogę jak najbardziej polecić do sprawdzenia ofertę właśnie LazienkaPlus, ponieważ mozna u nich liczyć na przystępne ceny i rozbudowaną ofertę modeli topowych marek. W naszej łazience swoje miejsce znalazło Oltens Vanlig grzejnik łazienkowy 146x50 cm czarny mat upolowany w bardzo dobrej promocyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2859

PostWysłany: Czw Mar 14, 2024 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że znalezienie odpowiedniego grzejnika do łazienki nie jest łatwe. Ja znalazłam taki który spełnił wszystkie moje oczekiwania w https://sklep.biotherm.info.pl/ Firma dba nie tylko o wysokiej jakości wykonanie ale i unikalny design. Koniecznie do nich zajrzyjcie i sami przekonajcie się o ich rewelacyjnej ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl