Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Wypożyczalnia aut Kraków lotnisko

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

mirabelka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 313

PostWysłany: Pią Gru 09, 2022 11:19 am    Temat postu: Wypożyczalnia aut Kraków lotnisko Odpowiedz z cytatem

Mam do wykonania zlecenie w Krakowie. Spędzę tam kilka dni i będę potrzebowała samochodu. Dostałam od znajomych namiar na tę wypożyczalnię https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-balice-krakow-lotnisko/ . Podobno bez problemu dostarczą auto na lotnisko i mają dobre ceny. Ktoś może korzystał z ich usług na miejscu? Z góry dzięki za info.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1474

PostWysłany: Sob Gru 17, 2022 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety z takiej wypożyczalni ja póki co jeszcze nigdy nie miałem okazji korzystać, ale jestem zdania, że fajnie jest wiedzieć jak ma się odliczenie podatku VAT od takich czynności. Zdecydowanie polecam każdemu zapoznanie się z wpisem https://www.proxima.waw.pl/wypozyczenie-samochodu-dostawczego-a-odliczenie-vat gdyż to właśnie w nim bardzo fajnie o tym wspomniano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mata



Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 146

PostWysłany: Pią Gru 23, 2022 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ale wiem że Wypożyczalnia samochodów Kraków może podstawić Ci auto także na lotnisko jeśli sobie tego życzysz i to bezpłatnie. Warto z ich usług korzystać także dlatego że nie ma u nich ograniczeń kilometrów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl