Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Sprzęt do mycia paneli fotowoltainczych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Pią Lip 08, 2022 8:04 am    Temat postu: Sprzęt do mycia paneli fotowoltainczych Odpowiedz z cytatem

Hej!
Jak dbacie o mycie paneli fotowoltaicznych i jakiego sprzętu do tego używacie, aby poszło to sprawnie i co najważniejsze dokładnie. Chętnie sprawdzę i mam nadzieję, że mi trochę ułatwicie wybór Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2257

PostWysłany: Czw Lip 14, 2022 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy według Was obecnie opłaca się inwestować w fotowoltaikę?

taxi Łeba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Pią Lip 15, 2022 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcemy zachować wysoką wydajność instalacji fotowoltaicznej to zdecydowanie warto zadbać o ich czystość. Na pewno przydadzą się odpowiednie środki, akcesoria i urządzenia które będziecie mogli kupić tutaj https://right-way.eu/pl/c/Sprzet-do-mycia-i-odsniezania-fotowoltaiki/469 tym bardziej, że mają całkiem dobre promocje. Pozdrawiam i udanych prac porządkowych życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pon Lip 18, 2022 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj zdecydowanie mogę się zgodzić, bardzo dobry wybór tego typu sprzętów i środków można znaleźć w Right Way. Mi w tym zakresie pomaga zestaw TTS do mycia paneli fotowoltaicznych kij aluminiowy 6m. Bardzo dobre wykonanie i mają przystępne ceny do ich zakupów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Pon Lip 18, 2022 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mega dzięki za informacje, zaraz zerknę i oczywiście mam nadzieję że temat trochę będzie się jeszcze rozwijał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Pią Lip 22, 2022 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz na przykład kupiłem "TTS Zestaw do mycia fotowoltaiki kij aluminiowy 9m" https://right-way.eu/pl/p/TTS-Zestaw-do-mycia-fotowoltaiki-kij-aluminiowy-9m-/1923 i muszę przyznać, że naprawdę super się sprawdza. Przede wszystkim rozbudowana oferta i najwyższy standard wykonania. Posłuży dłużej, dlatego mam nadzieję że jak już wybierzesz i będzie po pierwszych testach to podzielisz się spostrzeżeniami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pią Gru 09, 2022 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie jest na pewno specjalistyczny sprzęt do takich rzeczy i ogólnie dobrze jest wiedzieć jak najwięcej o fotowoltaice. Chcę na pewno wam polecić bardzo interesujący wpis https://greengenius.com/pl/blog/na-jakim-gruncie-moze-powstac-farma-fotowoltaiczna/ gdzie właśnie napisano o tym na jakim gruncie może powstać farma fotowoltaiczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2566

PostWysłany: Nie Gru 25, 2022 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również w domu mamy fotowoltaike i dbamy z https://sklep.elus.pl/fotowoltaika,2,636628 Są bardzo dobre jakościowo, a najważniejsze jest to, że wszystko działa bez zarzutów. Polecam zapoznać się z ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie się zastanawiałam, jak to ma wyglądać i jako, że nie wiedziałam, co i jak, to jednak sprawdzałam niektóre elementy i wydaje mi się to sensownym posunięciem. Dodatkowo zerkam na coś takiego jak eco power kotły elektrodowe , bo jednak to się może okazać dla mnie dobrym planem. A jak Wam się wdaje? Poszlibyście w to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl