Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2022 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możemy mieć różne choroby, ale dla mnie jednak problemem będzie na przykład utrata węchu przy katarze i wiem, że sobie na to nie pozwolicie, żeby jednak to Was zmotywowało. Dlatego poradźcie mi proszę, jak sobie z tym radzicie? Jakie są rozwiązania i możliwości? Chętnie się o tym przekonam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sro Paź 05, 2022 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zdrowie jest najważniejsze, zwłaszcza zdrowie moich dzieci. Wiecie może szczepienia na pneumokoki kiedy szczepić najlepiej? Syn niedługo będzie miał rok i zastanawiamy się z żoną nad szczepieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

telemistrz



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 559

PostWysłany: Nie Paź 23, 2022 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie mamy tylko jedno, ważnym jego elementem jest także nasze zdrowie psychiczne, usuwanie blizn, które realizuje https://usuwanie-blizn.com/usuwanie-blizn-warszawa . To zupełnie nowa możliwość pozbycia lub zamaskowania blizn, po cesarskim cięciu lub przebytej ospie, na początku po dokładniej konsultacji otrzymamy plan działania oraz samego zabiegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Sro Paź 26, 2022 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to myślę że warto również pomyśleć o odpowiedniej opiece zdrowotnej. Gdy mnie pojawiła się krosta w uchu to stwierdziłam że nie ma na co czekać, tylko od razu zgłosiłam się do laryngologa. On przejrzał moje ucho i zaproponował leczenie. Wam również radzę wziąć ze mnie przykład, a nie czekać aż rozwinie się w to coś gorszego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Pią Lis 04, 2022 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie jest najważniejsze, a nie zawsze wie się dokładnie co zrobić w danej sytuacji, jak zareagować? Chociażby czy puszczać dziecko z katarem do przedszkola ? - To nurtuje wiele osób? Bo w końcu jest to tylko katar, ale czy faktycznie tylko???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Pon Lis 21, 2022 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam od siebie że jeśli decydujecie się na zakup produktów na bazie konopi to warto to robić w renomowanym sklepie. Polecam wejść na stronę https://www.konopiecbd.com.pl/kategoria/susze-cbd. Sklep oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów w tym susz posiadający niesamowite właściwości. Dodatkowo posiadają oni przystępne ceny. Doświadczenie firmy wynika z wieloletniej współpracy z ekspertami z całej Europy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 605

PostWysłany: Czw Gru 01, 2022 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie dopadła infekcje górnych dróg oddechowych. Na szczęście jutro już piątek i weekend to będzie można odpocząć trochę bo naprawdę lipa. Choróbska teraz wszędzie panują i jeden od drugiego się zaraża. U nas w pracy to co drugi kicha i smarka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Sro Gru 07, 2022 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie to bardzo ważny temat, fizyczne jak i psychiczne, dlatego uważam, że nie ma co się bać psychoterapii i jeżeli jest taka potrzeba to warto z nich skorzystać. Ostatnio przeglądając internet wpadłam na taki artykuł https://naturalnieozdrowiu.pl/psychoterapia-czym-jest-rodzaje-psychoterapii/ i dowiedziałam się, że są różne rodzaje psychoterapii, wiedzieliście o tym wcześniej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Czw Gru 08, 2022 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych ze zdrowiem. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego gabinetu fizjoterapii w Warszawie - fizjoterapia warszawa .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciek7774



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 408

PostWysłany: Sob Gru 10, 2022 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o biorezonansie już słyszeliście, jeśli jesteśmy w tematach zdrowotnych? Bo jeśli jeszcze nie, to podpowiem Wam, że warto rozejrzeć się za tą ofertą na stronie https://www.biorezonans-mokotow.pl/ . Przyznam szczerze, że szukanie nowoczesnych metod i korzystanie z nich, może być naprawdę dobrym wyborem. Zawsze warto próbować!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Sob Gru 10, 2022 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adaptogeny to jest coś kto powinien spróbować każdy, kto ma problemy z nerwami, stresem, brakiem chęci do życia itp. Najlepsze adaptogeny znajdziecie w tym miejscu: https://mothersprotect.com/ Jeżeli nie wiecie który produkt powinniście wybrać, wystarczy że wyplenicie krótki test i na stronie pojawi się propozycja idealna dla Was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy robiliście już kiedyś badania na nietolerancję glutenu itd? Ja właśnie planuję przeprowadzić sobie takie badania i teraz zastanawiam się nad tym, jak one wyglądają i co się spodziewać? Ogólnie planuję również przeczytać ten http://implanty-swarzedz.pl/badania-na-nietolerancje-glutenu-w-neomedica/ poradnik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Czw Sty 05, 2023 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Unikaj karmienia dziecka potrawami, które mogą podrażniać jego gardło lub nosa, takimi jak ciężkostrawne lub pikantne jedzenie. Postaraj się także, aby miejsce, w którym przebywa dziecko, było dobrze wentylowane https://vitalia.pl/dla-dzieci/zdrowie-i-pielegnacja-dziecka/katar-u-dziecka---czy-mozna-sz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Pią Sty 20, 2023 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Smile Smile Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Pią Sty 20, 2023 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Smile Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl