Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Rozwijaj swoją karierę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Altany
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

mirek332323



Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 1022

PostWysłany: Czw Paź 27, 2022 6:41 am    Temat postu: Rozwijaj swoją karierę Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dowiedziałem się o agencja pracy tymczasowej . Jeśli ktoś skorzysta z tej oferty to bardzo dobrze zrobi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sro Gru 07, 2022 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też szukam pracy.
___
Złote bransoletki próby 585
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Sob Sty 14, 2023 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja rok temu postanowiłem otworzyć własny biznes. Powoli idziemy do przodu i rozwijamy się. Korzystam także z usług agencji brandingowych jak np. brief me żeby tworzyć pozytywny wizerunek mojej firmy w sieci. Przy regularnych działaniach efekty są naprawdę bardzo dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Sro Sty 25, 2023 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej jest to coś bardzo ważnego i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również całkiem istotną kwestią jest to aby mieć zawsze dostęp do jak najlepszych prezentacji biznesowych. Zdecydowanie w takiej sytuacji ja polecam wam korzystanie z rozwiązań od https://www.mniejslajdow.pl/ gdyż moim zdaniem sprawdzają się one znakomicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2257

PostWysłany: Sob Sty 28, 2023 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie mieć swój biznes to pamiętajcie że transakcje między podmiotami to transakcje kontrolowane ustalane w nich ceny to ceny transferowe. Na ten temat więcej informacji znajdziecie na stronie ceny transferowe limit sprawdźcie i początkiem. Zachęcam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pon Sty 30, 2023 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając jeszcze do tematu ja chcę dodać, że na pewno bardzo istotną sprawą dla wielu osób jest to aby wiedzieć co podarować partnerom biznesowym na święta. Od siebie chcę wam polecić bardzo dobry wpis https://leszno24.pl/pl/651_artykuly-sponsorowane/56635_co-podarowac-partnerom-biznesowym-na-swieta.html gdzie jak dla mnie właśnie świetnie o tym napisano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Czw Lut 02, 2023 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto o to zadbać!

__
przysmaki wegetariańskie dla psów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2566

PostWysłany: Pią Mar 08, 2024 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Savoir-vivre w biznesie https://szkolameskiegostylu.pl/blog/savoir-vivre-w-kontaktach-biznesowych/ jest kluczowym elementem w rozwoju swojej kariery. Umiejętność właściwego zachowania się w różnych sytuacjach biznesowych, znajomość zasad etykiety oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami i współpracownikami mogą znacząco przyczynić się do sukcesu zawodowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 220

PostWysłany: Nie Mar 24, 2024 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że z takimi agencjami warto podjąć współpracę jeśli chce się znaleźć pracę na jakiś czas, na przykład sezonową. To także dobre rozwiązanie dla firm które takich pracowników potrzebują, na przykład na zastępstwo za kogoś. Na https://kono.jobs/pracownicy-tymczasowi/ polecam zajrzeć jeśli szukacie agencji z doświadczeniem, z polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Altany Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl