Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
biznes i rozwoj
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 277

PostWysłany: Wto Lis 29, 2022 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdę mówiąc, mam problem z wyszukiwaniem niektórych informacji, jednakowoż mam też sporo do powiedzenia, jeśli chodzi o budowanie relacji z klientami. Dlatego raczej skupiam się na dodatkowych aspektach biznesowych, jak zmiana sprzedawcy energii elektrycznej . Jakoś specjalnie na to nie patrzyłam, ale dziś mnie to ciekawi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2644

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi to z czystym sumieniem mogę polecić wam szkolenia: https://ux-pm.pl/ Jak dla mnie jest to najlepsze miejsce do nauki z metod i narzędzi UX. Warsztaty zawsze prowadzone są bardzo ciekawie i rzetelnie przez osoby z ogromnym doświadczeniem oraz zaaranżowaniem, zdecydowanie polecam każdemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 905

PostWysłany: Sro Sty 18, 2023 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy w firmie kilka ciekawych pomysłów na uzyskanie lepszych wyników a jednym z nich jest zatrudnienie firmy Multicontact.pl, która zajęłaby się dla nas telemarketingiem. Mają przeszkolonych pracowników, sprzęt i doświadczenie, mogliby sprzedawać produkt przez telefon, przyjmować zamówienia, utrzymywać dobre stosunki z klientami i wieloma innymi rzeczami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2303

PostWysłany: Sro Sty 18, 2023 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu?

hydraulika siłowa sklep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1329

PostWysłany: Czw Sty 19, 2023 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz zmierzyć emisję hałasu z różnych urządzeń w swojej firmie, najlepiej zgłosić się z tym do ekspertów. Słyszałem, że firma o nazwie https://predom.com.pl/ ma duże doświadczenie w tym zakresie, więc warto się z nimi skontaktować. Dajcie znać, co wy na ich temat uważacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2843

PostWysłany: Pią Sty 20, 2023 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że Twój lokal stanie się bardziej atrakcyjny jeśli wprowadzisz do oferty lody rzemieślnicze. Świetną firmą która dostarczy Ci terminowo wybrane smaki jest https://streetlod.pl/. Posiadają ich w swojej ofercie ponad 200 a ich smak jest rewelacyjny. Oferowane przez nich lody wytwarzane są ręcznie, od początku do końca do czego używają najlepszych na rynku maszyn do tworzenia lodów, włoskiej marki Cattabriga. Sama współpraca z tą firmą jest godna polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Nie Sty 22, 2023 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mieliście sklep na magento może zakładany? Ciekawi mnie ta platforma, zaczynam ogólnie z nią bliżej kontaktować no i ja na razie nie będę sobie w tym względzie niczego pomijać. Jeśli coś wiecie, chcecie podzielić się wiadomościami, to chętnie to sprawdzę. Co wy na to? Może warto w to jednak iść?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2843

PostWysłany: Pon Sty 23, 2023 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W biznesie pamiętajcie również o właściwych relacjach które tak naprawdę są kluczowe w rozwoju firmy. Ich brak lub narastanie konfliktów jest jednym z czynników który negatywnie wpływa na całą firmę. Specjalistami którzy rozprawią się z tym problemem są https://centrumaware.pl/. Dzięki unikatowemu połączeniu kompetencji biznesowych i psychologicznych pomagają ludziom biznesu zrozumieć się, dogadać i wyjść z kryzysu. Szczerze ich polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2644

PostWysłany: Sro Sty 25, 2023 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla wszystkich szukających nowych wyzwań polecam zajrzeć na stronę: https://emtg.pl/ szkolenia, które prowadzą są rewelacyjne. Dostałam tam dużą dawkę wiedzy którą wykorzystuję do dziś dzień. Moja znajoma dzięki tym szkoleniom szybko podwyższyła swoje kwalifikacje zawodowe i tak samo szybko awansowała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Nie Sty 29, 2023 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwój firmy to moim zdaniem obecnie rzecz jakby nie patrzeć obowiązkowa. Coraz więcej firm z różnych branż decyduje się na korzystanie z fajnych i nowoczesnych rozwiązań, jakie dają nam nowoczesne technologie. Taki Bot do rozmowy Hellobot to nic innego jak automatyzacja połączeń telefonicznych. Taki wirtualny konsultant jest w stanie obsłużyć kilku klientów w tym samym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2171

PostWysłany: Czw Mar 16, 2023 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o nowoczesne rozwiązania, to nie można zapomnieć o sieci internetowej, a tym bardziej o Web3. Jeśli nie jesteście świadomi na czym polega Web3, to możecie poczytać w internecie na ten temat. Jeden z artykułów w tym temacie znajduje się tutaj https://alitopbrands.pl/news/co-to-web3-i-czy-zrewolucjonizuje-przyszlosc-internetu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2843

PostWysłany: Czw Mar 16, 2023 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z firm godnych polecenia i działających w zakresie automatyki drzwiowej oraz okiennej jest http://kotusz.pl/. Posiadają w tym temacie ogromne doświadczenie a oferowane przez nich usługi obejmują kompleksową opiekę. Zachwyci Was nie tylko końcowe wykonanie zlecenia ale także korzystna cena.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 905

PostWysłany: Nie Mar 19, 2023 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dynamiczny rozwój firmy nie ma sensu, jak nie jesteśmy w stanie w pełni zapanować nad wszystkimi procesami, które w niej przebiegają. Warto zainteresować się usługami firmy RGIS.pl, która przeprowadzając inwentaryzację, da nam wiedzę o nieprawidłowościach w firmie i pozwoli nam szybko na nie zareagować. Gdy będziemy mieli wszystko pod kontrolą, wtedy możemy rozwijać firmę, pamiętając o cyklicznych inwentaryzacjach. Firma RGIS.pl z pewnością będzie świetnym partnerem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 243

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2023 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo otwieram z mężem firmę, która będzie zajmować się produkcją butelek plastikowych i na razie staramy się wyposażyć firmę w niezbędne maszyny i urządzenia. U producenta https://beverpack.pl/gabki-i-rolki-do-etykieciarek/ zamówiliśmy dodatkowo część eksploatacyjną, a konkretnie gąbki do etykieciarek. Podczas etykietowania butelek gąbki są niezbędne w procesie dociskania z przeznaczeniem do plastiku i ten element musimy mieć w zapasie. Zanim jednak otrzymamy akceptację dokumentów dotyczących działalności, chcemy dodatkowo wynająć halę magazynową - orientujecie się jakie są jej koszty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1329

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2023 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Smile Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl