Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Bardzo dobre KOSMETYKI

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

mirek332323



Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 1058

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 7:00 am    Temat postu: Bardzo dobre KOSMETYKI Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo kobiet powinno skorzystać z lami . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2650

PostWysłany: Sob Gru 10, 2022 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że zakochałam się we wszystkich kosmetykach firmy Ziaja. Mają produkty o niesamowitym zapachu, konsystencji i działaniu. Najbardziej przypadł mi do gustu płyn do higieny intymnej: https://ziaja.com/c/higiena-intymna-296 Jestem ciekawa czy już go stosowałyście, jeżeli nie to który kosmetyk najbardziej lubicie z tej marki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1330

PostWysłany: Wto Gru 20, 2022 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, jeżeli poszukujesz bezpiecznych i naturalnych produktów kosmetycznych dla swojego dzieciątka, to myślę, ze najlepiej będzie, jak zerkniesz na ofertę od Atoperal. Z tego co wiem, to są w stanie zaoferować zarówno emulsje jak i panki do mycia, a także krochmal do kąpieli czy szampon. Dajcie znać, co uważacie o ich produktach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2650

PostWysłany: Sro Gru 21, 2022 3:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co wiecie o świetlikach w kosmetykach https://www.zdrowie.com.pl/swietlik-w-kosmetykach-dlaczego-jest-tak-skuteczny-5051/ ? Sama nazwa ziela pochodzi od greckiego słowa „euphrosyne”, które w tłumaczeniu oznacza „dobry nastrój”. Bywa też nazywane złodziejem, a to dlatego, że wykorzystuje korzenie innych roślin do zapewniania sobie odpowiedniej ilości wody oraz soli mineralnych. Świetliki są półpasożytniczymi roślinami jednorocznymi, które występują głównie na terenach podmokłych łąk, torfowiskach, czy brzegach lasów. Rosną na obszarach nizinnych oraz górskich Europy, w tym Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2178

PostWysłany: Pią Gru 30, 2022 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lubisz makijaż oraz profesjonalne kosmetyki, to idealnym miejscem na zakupy kosmetyczne będzie dla ciebie drogeria internetowa Vanilla . Maja tam wysokiej jakości kosmetyki, renomowanych marek, w rewelacyjnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2307

PostWysłany: Sob Gru 31, 2022 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego?

jak odzyskać kobietę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 988

PostWysłany: Wto Sty 03, 2023 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zadowolona z zakupu kosmetyków od https://planetads.pl/pl/c/Dla-kobiet-w-ciazy-i-mam/20 W końcu jest to pielęgnacja, która nawilża a nie wysusza. Dla mnie ideał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2859

PostWysłany: Sro Sty 18, 2023 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalne składniki zawsze są najlepszym rozwiązaniem dla każdego typu cery. Nie zawsze trzeba posiadać wiele kosmetyków aby właściwie zadbać o pielęgnację twarzy czy włosów. Firma https://soppocosmetics.com/ stworzyła linię wegańskich kosmetyków które nie są testowane na zwierzętach a ich skład to wszystko co przez lata nauczyli się wydobywać i łączyć z natury. Połączenie nordyckiej pielęgnacji z najnowszymi i zaawansowanymi odkryciami pielęgnacji koreańskiej działa rewelacyjnie na cerę pozwalając osiągnąć efekt nawilżonej, rozświetlonej i delikatnie naturalnej cery. Od kiedy korzystam z tej serii zauważyłam poprawę i chętnie wychodzę z domu bez makijażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl