Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jak otworzyć własny sklep internetowy?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 7:30 pm    Temat postu: Jak otworzyć własny sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem

Czy macie może jakieś porady dla początkującego jak otworzyć własny sklep internetowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

hombras11



Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 15

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie na sam początek wybierz najbardziej odpowiadający Ci skrypt. Ja mam sklep na Prestashop, a to ze względu na bardzo ciekawe, dostępne na przykład tutaj https://sellintegro.pl/15-prestashop rozszerzenia do niego ułatwiające prace. Tobie tez polecam się za takimi modułami do swojego skryptu rozejrzeć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie otworzyć własny sklep to nie problem, trzeba mieć trochę wkładu własnego i również można ubiegać się o dofinansowanie. Jak już prowadzisz sklep internetowy to wiadomą sprawą jest posiadanie magazynu i sprawnie realizować zamówienia. Na początku jak to w każdym biznesie musi się wszystko rozkręcić, po roku czasu miałam tyle zamówień, że oddelegowałam część wysyłki firmie https://packfully.pl/oferta/fulfilment/#pakowanie_i_wysylka bo nie wyrabiałam się z realizacją zamówień samodzielnie. Usługa jest tania i dodatkowo jest to spore odciążenie bo mam teraz więcej czasu dla samej siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Czw Cze 18, 2020 4:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście fullfilment to w wielu przypadkach bardzo opłacalna opcja dla sklepów, które mają już większą liczbę zamówień. Jest to nie tylko wygodne ale w wielu przypadkach pozwala też na spore oszczędności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Sro Cze 24, 2020 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre pytanie. Sam się ostatnio zastanawiałem czy przypadkiem nie będzie dobrą decyzją zainwestować we własny sklep co prawda nigdy nie sprawdziłem się jeszcze jako sprzedawca ale kto wie może to będzie strzał w dziesiątke? Ile kosztuje założenie takiego sklepu internetowego od podstaw?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całą pewnością posiadanie własnego sklepu internetowego jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że ja również zaczynam nad swoim pracować. Jak już widziałem, to właśnie płatności online od https://www.przelewy24.pl/ są niezwykle dobre w takiej kwestii i ja oczywiście je każdemu polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ty znasz skuteczny sposób to na reklamę w internecie? Co daje największe, najlepsze rezultaty? Zobacz na stronę strony zapleczowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Nie Lut 13, 2022 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy jeszcze chodzi o same kwestie posiadania sklepu online to na pewno ważną kwestią jest również to aby wiedzieć dokładnie jak sprawdzają się płatności online. Udało mi się także natrafić na ciekawy wpis http://lista20.pl/ile-wazny-jest-link-do-platnosci/ gdyż to w nim wyjaśniono jak taki link do płatności jest długo ważny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Pią Sie 26, 2022 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba zadbać o hosting, domenę i samą stronę. Ale to nie wszystko, jeszcze regulamin jest potrzebny i w tym temacie można zgłosić się do targos.pl . A to dopiero początek. Później dochodzi obsługa i poprawa funkcjonalności poprzez dodawanie nowych udogodnień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2022 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie ma z tym większego problemu, ale jak dla mnie całkiem ważną sprawą jest to aby właśnie wiedzieć jak wyjść na inne rynki ze swoją sprzedażą. Na pewno sprawdź także to jak wygląda rynek rumuński oraz jakie są na nim możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

donka



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 163

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2022 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak otwieracie sklep internetowy to będą wam do niego potrzebne płatności internetowe. Tutaj https://bluemedia.pl/baza-wiedzy/blog/ecommerce/poznaj-wartosc-plynaca-z-uczestnictwa-w-programie-partnerskim-blue-media macie wymienione korzyści programu partnerskiego jednej z firm która oferuje coś takiego. Zapoznacie się z tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2022 5:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepie internetowym podstawą jest domena i hosting, bo to na własnej stronie będziesz sprzedawać swoje produkty. Na https://mhw.pl/domeny możesz sobie sprawdzić, czy domena, którą chcesz mieć jest wolna i przy okazji postawić ją na stabilnym hostingu mhw. Sama od roku mam własny sklep i nigdy nie miałam problemów ze stroną, wszystko działa jak należy. Sam panel administracyjny jest intuicyjny, więc sobie poradzisz. Potem pozostaje tylko skonfigurować stronę pod sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 393

PostWysłany: Sro Lis 23, 2022 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny sklep może przynosić wiele korzyści. Polecam sprawdzić franczyza oferty i wybrać taką, która będzie najlepszą opcją w danym przypadku.
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2566

PostWysłany: Pon Gru 05, 2022 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, zalezy mi na tym, by postarać o dofinansowanie na otwarcie mojego sklepu. Bardzo zalezy mi na tym, by złożyć pisma do końca roku. Jak musze je wypełnić? Co uważacie o firmach, które pomagają w papierach? https://edoradca.pl/dotacje-unijne/aplikowanie-o-dotacje/ Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami i wskazówkami, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Czw Lip 27, 2023 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach e-commerce odgrywa kluczową rolę w handlu na całym świecie, a systemy płatności są istotnym elementem tego procesu. Dostępność różnych systemów płatności e-commerce w Europie umożliwia sprzedawcom docieranie do szerokiej grupy konsumentów. W artykule na stronie można znaleźć cenne informacje na ten temat. To zrozumienie jest kluczowe dla każdego, kto prowadzi sklep internetowy.

Ostatnio zmieniony przez Dawid44 dnia Pon Wrz 04, 2023 7:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl