Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Wózki widłowe terenowe - zakup i serwis Warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Nie Gru 04, 2022 7:07 pm    Temat postu: Wózki widłowe terenowe - zakup i serwis Warszawa Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Szukam dobrej firmy do współpracy w zakresie zakupu wózka widłowego terenowego oraz wsparcia w zakresie serwisowego na terenie Warszawy. Czy mogę liczyć na Wasze podpowiedzi w tym zakresie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Pon Gru 05, 2022 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli przede wszystkim jesteście na etapie poszukiwań przede wszystkim odpowiedniego sprzętu do magazynu w zakresie wózków widłowych i platform transportowych to na pewno warto wziąć pod uwagę firmę Lemarpol. Mają na stanie szeroką ofertę sprzętu, serwisy i też jak jest potrzebna dobrą opcję wynajmu. Może akurat ich warunki sprostają Waszym wymaganiom i też sobie wszystko ustalicie przy długofalowej współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Sro Gru 07, 2022 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam opinię poprzednika odnośnie kierunku poszukiwań tego typu sprzętu wysokiej klasy paleciaków, czy platformy transportowych to na pewno warto poświęcić więcej uwagi na ofertę przygotowaną przez Lemarpol z tego co słyszałem to mają na stanie magazynowym 350 sztuk sprzętu różnego typu i wyłącznie sprawdzonych marek. Jednocześnie wsparcie serwisowe, wynajem w różnych terminach oraz dostępnością bez problemów części zamiennych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Sro Gru 07, 2022 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro tak radzicie to bardzo dziękuję za pierwsze informacje! Na pewno wezmę je pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, że to nie koniec bo chcę sobie porównać oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Nie Sty 29, 2023 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak udało Ci się już podjąć konkretną decyzję w tym zakresie, jeżeli tak to warto abyś też trochę informacji tutaj przedstawił jak to przebiegło. Pewnie ktoś jeszcze będzie chciał skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pon Sty 30, 2023 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma Lemarpol ma bardzo dobrze rozbudowaną ofertę modeli różnego typu. Na pewno wyróżnia ich również dostępność do punktów serwisowych w całym kraju i dostępność do wielu modeli topowych marek z najnowszej oferty, ale również bez problemów można kupić sprzęt używany w dobrym stanie. A są takie marki jak Manitou, Nissan, czy Toyota które jednak są szczególnie często wybierane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl