Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Usługi BHP Gdynia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

mirek332323



Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 1022

PostWysłany: Czw Gru 01, 2022 7:03 am    Temat postu: Usługi BHP Gdynia Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do skorzystania z BHP Gdynia . Każdy kto skorzysta z tej oferty to bardzo dobrze zrobi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Sob Gru 10, 2022 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie miałam okazji kupić kurtek roboczych dla pracowników, a tak się aktualnie składa, że otrzymam takie zadanie. Aktualnie badam rynek i zaciekawiła mnie oferta sklepu: https://anco.com.pl/pl/c/Kurtki-robocze-odblaskowe-ostrzegawcze/285 . Zależy mi na ocenie, na co zwracać uwagę, ponieważ nie znam producentów ubrań do pracy. Wychodzę z założenia jakości ponad ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pią Gru 23, 2022 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele takich firm i tak na dobrą sprawę to my sami musimy wiedzieć czego tak naprawdę potrzebujemy. Ja jestem zdania, że również w transporcie na pewno bardzo potrzebne będą instrukcje BHP. Jak dla mnie sporo takich rzeczy możemy znaleźć w https://znaki-bhp.pl/produkty/150_transport i sam je niedawno również tam zamawiałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Pią Sty 20, 2023 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nieszczególnie mam wrażenie, że to się nada, ale jednak to też skupia się na rozwiązaniach, jakie są dla nas świetne. I na początek mam nadzieję, że skupicie się na opcjach. Dla mnie na pewno masa promat będzie fajna. Myślę, że to się sprawdzi i będzie dla mnie kompletnie sensowne. Co wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Czw Lut 16, 2023 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jeszcze chodzi o takie sprawy to ja również chcę dodać, że właśnie na pewno dobrze jest wiedzieć skąd najlepiej zamawiać tabliczki nieupoważnionym wstęp wzbroniony. Zdecydowanie właściwym do tego miejscem jest sklep https://znaki-bhp.pl/pl/c/Nieupowaznionym-wstep-wzbroniony/1021 i zachęcam każdego do sprawdzenia tych oznaczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl