Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Ogłoszenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

shakira55



Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 139

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2020 10:32 am    Temat postu: Ogłoszenia Odpowiedz z cytatem

Najważniejszym działaniem jeśli chodzi o ogłoszenia jest znalezienie miejsca, które spełni wszelkie oczekiwania. Warto więc poznać portal https://tuoglos.pl/ który umożliwia dodawanie darmowych ogłoszeń zawsze tam gdzie tego potrzebujesz. Ich ogłoszenia widoczne są w 100 miastach w całej Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Pią Paź 02, 2020 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogłoszenia można dodawać praktycznie wszędzie. Wszystko zależy od tego czego szukamy i ile chcemy na to wydać. Ja jak szukałam nawet nie pamiętam dokładnie czego, to znalazłam ten portal https://www.ceneolokalnie.pl/ Nawet nie sądziłam, że na takim portalu ogłoszeniowym można znaleźć wiele bardzo interesujących rzeczy i to w dobrych cenach. A Wam zdarza się korzystać z takich portali ogłoszeniowych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydają się serwisy gdzie każdy może szybko, łatwo i bezpłatnie zamieścić ogłoszenie. Nie tylko jak coś chcemy sprzedać, ale też oddać za darmo. Jak macie na przykład telefony na sprzedaż to ja swój na Pokato sprzedałam i to nawet szybko klient się trafił. Przydatne są takie miejsca.Tym bardziej, że różne są tam kategorie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1569

PostWysłany: Pon Lis 08, 2021 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo jest stron internetowych takich jak http://syrenka-soccer.pl/region/kujawsko-pomorskie gdzie można zarówno przeglądać jak i dodawać bezpłatne ogłoszenia swoich firm dlatego jeżeli szukacie promocji to zachęcam tutaj zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1333

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie moglibyście wystawić jakieś bezpłatne ogłoszenie odnośnie sprzedaży mebli, to Ja polecam wam zapoznać się ze stroną ogloszenia24.pl Tam można wystawić swoją ofertę bez rejestracji, więc myślę że to duże ułatwienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 735

PostWysłany: Wto Paź 11, 2022 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc po rynku pracy dziś jakby nie patrzeć nie jest tak trudno jeśli chodzi o zatrudnienie, trzeba popytać się znajomych o pracę czy poszukać w internecie. Jeśli interesowałaby was np. Praca Gdańsk sądzę, że dobrze będzie poszperać w sieci, gdzie jest mnóstwo portali ogłoszeniowych z ofertami pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2654

PostWysłany: Sob Lis 26, 2022 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam na sezon zimowy zatrudnić do firmy mojego taty paru pracowników z Ukrainy lecz miałam z tym nie małe problemy. Po przeczytaniu i dostosowaniu się do porad umieszczonych w tym artykule: https://di.com.pl/jak-zatrudnic-ukrainca-rozne-sposoby-na-zatrudnienie-cudzoziemca-68117 wszystko stało się banalnie proste. Zachęcam i Was do przeczytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl