Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Problem techniczny natury ogólnej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

AndrzejewskiPawel



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1
Skąd: PL

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 1:01 pm    Temat postu: Problem techniczny natury ogólnej Odpowiedz z cytatem

Moje trawniki z rolki nie chcą się odrolkować - a mówili że wystarczy kopnąć jak czerwony dywan żeby się rozwinął
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maja



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 16

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 2:09 pm    Temat postu: Re: Problem techniczny natury ogólnej Odpowiedz z cytatem

AndrzejewskiPawel napisał:
Moje trawniki z rolki nie chcą się odrolkować - a mówili że wystarczy kopnąć jak czerwony dywan żeby się rozwinął


A masz zamiar je kosić czy odkurzać? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Agata



Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 22
Skąd: GARDENPLANET

PostWysłany: Sro Gru 19, 2007 9:42 am    Temat postu: Re: Problem techniczny natury ogólnej Odpowiedz z cytatem

AndrzejewskiPawel napisał:
Moje trawniki z rolki nie chcą się odrolkować - a mówili że wystarczy kopnąć jak czerwony dywan żeby się rozwinął

Pawle, widzę że do prac ogrodniczych podchodzisz bardzo radośnie, ale ogrodem tak jak z kobietą - trzeba do tematu podejść z sercem a nie nogą Wink.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

marcin



Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 3

PostWysłany: Czw Gru 20, 2007 1:35 pm    Temat postu: Re: Problem techniczny natury ogólnej Odpowiedz z cytatem

Trawniki z rolki to może nie latający dywan, że sam się ułoży - pracuje nad tym grupa specjalistów, a same trawniki z rolki zamiast latać przyjeżdżają do nas w tirach, gdzie są zapakowane w zależności od wielkości danego terenu.

PS.
Sama praca jest bardzo czasochłonna, ale prędzej można to z buta zwinąć niż rozwinąć. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Przemiel Natalia



Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 2:40 pm    Temat postu: Re: Problem techniczny natury ogólnej Odpowiedz z cytatem

he he
typowy facet... Wink
byle się dało coś z buta potraktować.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maja



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 16

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś się Marcin nie odzywa w kwestii trawników.... może rozwinął z buta i odleciał na tym? Laughing

Ostatnio zmieniony przez maja dnia Sro Sty 09, 2008 12:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

marcin



Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 3

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maja napisał:
coś się Marcin nie odzywa w kwestii trawników.... może rozwinął z buta i odleciał na tym? Laughing


Marcin tu jest Smile ale to Paweł prosił o tą pomoc - ten z początku tego tematu Wink On kopie, żeby zwinąć, a ja żeby rozwinąć Razz czyli ja mam łatwiej ale możliwe, że Paweł już ma odpowiedź albo odpowiednią grupę, która mu trawnik rozłożyła więc już nie potrzebuje pomocy, ale jak będzie chciał to czekamy na niego, może się zgłosi Wink a drogie Panie udzielą pomocy już jemu, a nie mnie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 12:14 pm    Temat postu: Re: Problem techniczny natury ogólnej Odpowiedz z cytatem

AndrzejewskiPawel napisał:
Moje trawniki z rolki nie chcą się odrolkować - a mówili że wystarczy kopnąć jak czerwony dywan żeby się rozwinął



Nie zawsze okazuje się to takie proste!!

________________
warto przeczytać

https://www.znpk.com.pl/automatyka-przemyslowa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl