Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Najlepiej ocenione

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

fywemuki



Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 10:15 am    Temat postu: Najlepiej ocenione Odpowiedz z cytatem

Każdego dnia wiele osób traci pliki z różnych urządzeń, niezależnie od tego, czy chodzi o infekcję wirusową, awarię sprzętu, czy po prostu ludzki błąd, bardzo łatwo stracić ważne pliki. wiemy, że wszyscy chcą odzyskać dane, ale nie wszyscy w końcu odzyskują dane. W takim przypadku zalecamy najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych, aby odzyskać ważne dane.

Bitwar Data Recovery to szybkie, niezawodne i najwyżej oceniane oprogramowanie do odzyskiwania plików z rozbudowanymi funkcjami.
Ma następujące ważne cechy
# 1 Bezpieczeństwo - Pierwszym kryterium, które należy wziąć pod uwagę, jest to, czy oprogramowanie jest wolne od wirusów i bezpieczne w użyciu. W przeciwnym razie pliki na twoim komputerze lub urządzeniu mogą zostać uszkodzone, a nawet spowodować problemy dotyczące prywatności. Pakiet instalacyjny Bitwar Data Recovery nie zawiera pakietów oprogramowania ani backdoora. Nie wyświetla i nie ujawnia Twojej prywatności. Możesz bezpiecznie zainstalować, odłączyć odzyskiwanie sieci, a na końcu odinstalować po odzyskaniu.

# 2 Model odzyskiwania - najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania plików może odzyskać utracone dane z różnych powodów. Jak pomyłkowo usunięty, nieprawidłowo sformatowany, opróżniony kosz, itp. Bitwar Data Recovery posiada tryb przywracania, taki jak przywracanie usuniętych plików, sformatowane odzyskiwanie dysku twardego, odzyskiwanie USB / karty pamięci, odzyskiwanie Kosza, utracone odzyskiwanie partycji, głębokie odzyskiwanie (chociaż normalne skanowanie wystarcza, ale możesz również wykonać głębokie skanowanie (zajmuje więcej czasu ) w celu dalszego zwiększenia możliwości odzyskiwania danych.).

# 3 Obsługiwane typy plików - również najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych powinno kwalifikować się do pobierania jak największej liczby typów plików, takich jak zdjęcia, obrazy, dźwięk, dokument, wideo, skompresowany plik i inne pliki. Bitwar Data Recovery może pobrać pliki wszystkich typów.

# 4 najszybsza prędkość odzyskiwania - Bitwar Data Recovery stosuje najlepsze technologie, aby zapewnić najszybsze skanowanie, błyskawiczny podgląd i błyskawiczne odzyskiwanie. potrzebny jest cały proces odzyskiwania zaledwie kilka minut. Możesz także przeglądać i selektywnie odzyskiwać pliki, które naprawdę potrzebujesz, ale nie wszystkie pliki.

# 5 Najłatwiejsza operacja - Odzyskiwanie danych Bitwar sprawia, że ​​skomplikowane odzyskiwanie danych jest tak proste, jak 3 kliknięcia, bez wiedzy technicznej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Małgorzata Borkowska



Dołączył: 31 Sty 2019
Posty: 12

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super dziękuję za pomoc!
Hydraulik Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę od od siebie powiedzieć, że dla mnie najlepiej jest oceniana współpraca z https://craftware.pl/ którzy tworzą dla mnie dedykowane oprogramowanie. W sumie nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żebym nie otrzymał programu który by mnie interesował. Jestem przekonany, że to jest zdecydowanie najlepsze rozwiązanie na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

agefid



Dołączył: 09 Sie 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym ci coś podpowiedzieć, to myślę że warto również zainteresować się ofertą tego miejsca https://summ-it.pl/bi-systemy-zarzadzania-baza-danych mają naprawdę sporo ciekawych propozycji do zaoferowania, więc myślę że nie będziecie rozczarowani
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Wto Paź 18, 2022 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym jeszcze od siebie dodać, iż całkiem istotną sprawą jest właśnie to abyśmy przede wszystkim korzystali z takiego oprogramowania jakie faktycznie ulepsza naszą codzienną pracę. Od siebie zachęcam właśnie do sprawdzenia rozwiązań takich jak https://www.anegis.com/produkty-microsoft/microsoft-power-bi/ i jestem wręcz przekonany, że w wielu biznesach będzie to bardzo dobra opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl