Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Internet Wieliczka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Telewizja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

peston



Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 146

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2022 11:31 am    Temat postu: Internet Wieliczka Odpowiedz z cytatem

Gdzie w Wieliczce polecicie brać internet?
Czy w nowym domu robiliście przewodową instalacje do internetu? Przydaje się, używacie jej czy korzystacie z WiFi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

knut



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2022 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogółem nie polecam Wi-Fi. Jest ono dobre tylko jako wygoda bycia bezprzewodowym. Częstotliwość zrywania połączeń i resetowania jest tak irytująca że aż nie do zniesienia czasami. Jeśli uzytkujesz Internet tylko dla przeglądania witryn www to ok ale jeśli interesuje cię płynne stabilne łącze to w żadnym wypadku nie polecam. Tylko na kablu. Ja kiedy potrzebuje Internet do laptopa to używam z telefonu jako "treczing"
Do internetu polecam kontakt z nimi:
https://www.fiberway.pl/

Biorę od nich radiowy i jestem zadowolony z szybkosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2568

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2022 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj w takim razie o WiFi mesh, czyli innym sposobie działania sieci bezprzewodowej? W przeciwieństwie do tradycyjnych routerów, czyli pojedynczych urządzeń zapewniających zasięg WiFi na ograniczonym obszarze, routery mesh wykorzystują dwa lub więcej połączonych i współpracujących ze sobą urządzeń. po więcej informacji możesz sięgnąć na przykład tu https://testoria.pl/artykuly/wifi-mesh-co-to-jest-jak-dziala-i-czy-warto-wybrac/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2022 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie sprawdźcie internet 5G z Otvarta https://otvarta.pl/ Jeśli dobrze przeanalizowałam oferty to chyba mają najtańszy abonament, a usługi na wysokim poziomie. Wreszcie jakiś operator zaczął stawiać klienta na pierwszej pozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 247

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2022 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno sprawdzę! Akurat jestem na etapie poszukiwania dobrego i szybkiego internetu bez limitu danych i polecono mi między innymi światłowód inea , ciekawe czy o nim słyszeliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Telewizja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl