Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
stylowe okulary
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii, bardzo ciekawe i modne wzory różnorakich okularów czy też oprawek, znajdziecie w tym sklepie internetowym: trendyopticians.pl . Moja żona wybierałam i tam okulary i na stronie spędziła chyba z dwie godziny Very Happy. Ale posiadają naprawdę bardzo dobre ceny i modne wzory w bardzo dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie przekonałam się do okularów i dlatego postawiłam przerzucić się na szkła korekcyjne bo czuję się w nich pewniej. Była też opcja korekcji laserowej ale nie mam przekonania do takiego zabiegu bo to w końcu ingerencja w wzrok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że okulary mogą być i ładne i można znaleźć modne oprawki damskie 2021 niemal w każdym sklepie optycznym. Jeśli oferta stacjonarnego optyka jest niewystarczająca to istnieją sklepy online a tam musisz coś znaleźć tym bardziej że producenci stale wprowadzają do obrotu nowe stylowe oprawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Wto Paź 19, 2021 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie jakbyście mogli mi doradzić jakie okulary polaryzacyjne dla kierowców są najlepszym wyborem? O modelu s 324 sporo ciekawych rzeczy można przeczytać w internecie są u nas na forum osoby, które kojarzą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

zemka



Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 117

PostWysłany: Pon Gru 20, 2021 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak. Do poczytania - soczewkidlaciebie.pl
Wszystko macie w jednym miejscu, wyłącznie konkrety i tego właśnie radzę się trzymać. Kwestia taka, na czym wam dokładnie zależy.
Ogólnie - wszystko jest do ogarnięcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Wto Sty 04, 2022 1:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,zalezy mi na tym,aby zapoznać się z waszą opinią na temat korekcji wzroku astygmatyzmu. Zalezy mi na tym,aby zrobic sobie taką korekcje wzroku,jednak troche się boję i jeszcze mam za mało informacji o takim zabiegu. https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie Co o tym sądzicie? Proszę o wasze opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Czw Sty 13, 2022 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam idealne dla nie stylowe i markowe okulary na stronie okulary damskie przeciwsłoneczne Jestem z nich bardzo zadowolona dlatego też polecam wam ten sklep optyczny. Koniecznie sprawdźcie na całą ich ofertę a na pewno coś wybierzecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 605

PostWysłany: Sob Lut 26, 2022 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okulary koniecznie powinny być dobrane do kształtu twarzy. Tutaj: przezszkla.pl/porady-zakupowe/jak-dobrac-okulary-do-ksztaltu-twarzy/gqge_pwsr poczytajcie na ten temat. Wybierając dobry salon, pewnie będzie można liczyć na pomoc personelu, który powinien znać się na takich sprawach i doradzić kształt oprawek do kształtu twarzy. Ważne jest jednak też to, żeby każdy sam dobrze czuł się w konkretnych oprawkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy te damskie okulary przeciwsłoneczne tu https://eyewear24.net/product-pol-76493-Okulary-Przeciwsloneczne-Giorgio-Armani-AR-6135-30158E.html sa stylowe. Ale mi sie bardzo podobają. Są modne , eleganckie, znanej marki. A do tego w promocyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepsze opinie ma ta klinika: https://blikpol.pl/opinie Cierpiałam na astygmatyzm i zdecydowałam się na operację w tym miejscu. Nie żałuję podjętej decyzji, ponieważ teraz widzę rewelacyjnie. Już nie musze nosić okularów i dzięki temu czuję się o wiele pewniej i bardziej się sobie podobam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Alvin



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 154

PostWysłany: Wto Cze 14, 2022 5:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest by zadbać o oczy dzieci i kupić im porządne okulary przeciwsłoneczne. Jeśli jesteście zainteresowani tym tematem, tow sklepie na stronie https://babiators.pl/ jest duży wybór, ładnych i bardzo starannie wykonanych dziecięcych okularów z wszystkim potrzebnymi filtrami. My kupiliśmy tam córce okulary z 2 tygodnie temu i jest bardzo zadowolona. Zresztą pozwoliliśmy jej samej wybrać, bo oferta jest bardzo szeroka i samemu cieżko się nam było zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2022 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że koniecznie trzeba dbać o oczy dzieci. Jeśli wasze pociechy potrzebują okularów korekcyjnych to zerknijcie na ofertę sklepu Optiland https://optiland.pl/okulary-korekcyjne-junior . Tu znajdziecie bardzo duży wybór okularów dla najmłodszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciek7774



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 408

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2022 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w doborze okularów jak najbardziej potrzebna jest dodatkowa pomoc specjalistów, więc zerknijcie sobie na ofertę http://visus-optyk.pl/ . To optyk z odpowiednim doświadczeniem, gdzie znajdziesz dla siebie właściwe okulary. Optyka możecie znaleźć w Wadowicach, Andrychowie i Zatorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Czw Mar 23, 2023 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach z pewnością nie ma żadnego problemu, aby dobrać sobie idealne dla siebie okulary. Właściwe soczewki, dobór oprawek to nie zawsze łatwa sprawa. Wiele osób zwraca też uwagę na cenę. I takich okularów w dobrych cenach można szukać na stronie wokularach.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2023 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, jak chodzi o korekcyjne okularki, to ja tutaj nie kupowałabym w ślepo. Najpierw to warto byłoby zgłosić się chociażby do optyka https://profesjonalnioptycy.pl/optyk-swarzedz ,aby dokładnie sprawdził nam oczka - czy są zdrowe i ewentualnie jaka jest wada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl