Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
SKUP SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

mirek332323



Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 1022

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 7:41 am    Temat postu: SKUP SAMOCHODÓW OSOBOWYCH Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu znajomy podesłał mi bardzo ciekawą ofertą https://www.1skupaut.pl . Na pewno z tej oferty szybko skorzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 971

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie zobaczę co mają do zaoferowania, bo póki co to też nie mam samochodu. W sumie to jakoś bardzo mi to nie przeszkadza, bo jak już szykuje mi się jakiś wyjazd, to korzystam z opcji jaką jest wypożyczalnia samochodów Warszawa Żadna inna wypożyczalnia nie ma tak dobrych warunków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2259

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2022 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam skup samochodów Kraków to doświadczona w branży firma która skupuje samochody różnych marek w różnym stanie technicznym. Działają na terenie Krakowa. Myślę, że wiele osób za interesuje się ich ofertą. Ja polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 393

PostWysłany: Pon Paź 24, 2022 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo osób decyduje się też sprzedać auto na części. Polecam sprawdzić cennik katalizatorów, by dowiedzieć się ile kosztuje dokładnie model z waszego auta.
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Sro Paź 26, 2022 5:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, jeżeli potrzebujecie namiary na sprawdzone skup samochodów, co myślę że warto pod uwagę wziąć usługi i tej firmy https://www.sprzedajnamauto.pl/skup-aut-pomorskie.html. Wiem że mój znajomy korzystał z ich pomocy, gdy jego auto było po wypadku i niestety nie dało się go już naprawić. Sprawdźcie sobie w wolnej chwili ich ofertę, a myślę że nie będziecie rozczarowani
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Pią Paź 28, 2022 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie tylko, żeby zrobić to logicznie, bo okazać się może, że będziemy mieli problem z samochodem, jeśli na przykład konserwacja podwozia nie jest wykonana. Choć niektórzy tak naprawdę sporo tak kryją, dlatego warto sobie o tym mówić i na to się decydować. No i ja mam nadzieję, że na spokojnie wszystko znajdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Czw Lis 10, 2022 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdą niezbędną używaną część do samochodu znajdziesz dzięki firmie https://auto-szrot-kasacja-pojazdow.pl/. Przyjmują zapytania które trafiają do ponad 4 tysięcy firm z całej Polski. Dzięki temu masz dużą szansę znaleźć poszukiwany element w rozsądnej cenie. Dokładnie sprawdzają wszystko przed wysyłką. Nawet każdy demontowany silnik przechodzi kontrolę jakości. Szczerze ich polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Sro Gru 07, 2022 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja jakoś nie miałem jeszcze nigdy okazji aby skorzystać z takich możliwości i jestem za to zdania, ze bardzo ważną kwestią jest to aby wiedzieć jak zabezpieczyć drzwi samochodu przed zamarzaniem. Bardzo dobrze o tym właśnie napisano w https://www.tuolawa.pl/artykul/28339,jak-zabezpieczyc-drzwi-samochodowe-przed-zamarzaniem i takie kwestie są niezwykle ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl