Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Problem odpadów
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2022 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, że jeśli masz w domu stertę e-odpadów, to koniecznie musisz zgłosić się do jakiejś sprawdzonej firmy, która miałaby w tym jakieś doświadczenie. Od siebie polecam przejrzeć ofertę od https://odbiorydomowe.pl/ ponieważ słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii. Myślę że, będziesz żałować takiej współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2566

PostWysłany: Czw Lis 17, 2022 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli posiadasz na stanie zużyte opony i nie wiesz co z nimi zrobić, to na tej stronie uzyskasz niezbędne informacje. Ja korzystałam z usług tej firmy: https://esbud.pl/oferta/recykling-utylizacja-opon/ i bardzo szybko pozbyłam się starych, niepotrzebnych kompletów opon. Zachęcam do zapoznania się z ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Czw Gru 21, 2023 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najtrudniejsze dla każdego może być zorganizowanie wywozu odpadów niebezpiecznych, dlatego moim zdaniem odpowiednio wcześnie trzeba taki wywóz zamówić. W Gdańsku działa firma PANTA . Możecie sprawdzić na stronie całą ich ofertę i dowiedzieć się, w jaki sposób taki wywóz się odbywa. Uważam, że najważniejsze jest tutaj postawienie na profesjonalną firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl