Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
podręczniki LO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Nie Sie 08, 2021 10:29 am    Temat postu: podręczniki LO Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrej księgarni internetowej z podrecznikami do szkoły średniej. Fajnie by miała niskie ceny. Bo ksiegarnie stacjonarne mają ceny chyba z kosmosu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Sro Mar 23, 2022 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez pinki dnia Pon Maj 30, 2022 4:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamawiałam akurat w zeszłym tygodniu podręczniki do religii do 8 klasy w księgarni online Święty Wojciech. Widziałam, że mają też książki do szkoły średniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2022 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystawiacie może podręczniki szkolne do antykwariatów online? Dla mnie to nowość dlatego pytam Wink Przyznam szczerze, że każda opcja jest ciekawa, jeśli można zarobić na sprzedaży. Niektóre firmy chyba nawet dojeżdżają do klienta albo mają co najmniej kilka punktów. Przykładowo tutaj: https://blackbooks.pl/content/15-skup-uzywanych-ksiazek-w-wojewodztwie-kujawsko-pomorskim jest możliwość spotkania we wskazanym mieście lub ewentualnie ustalenie dojazdu w przypadku dużej ilości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2022 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja maiłam wypożyczone lub odkupione od starszych roczników książki i tak właśnie robiłam w technikum by na tych książkach na których się dało zaoszczędzić bo nowe strasznie drogie.


______________________
woreczki do cleanroom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl