Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Sprzęgła

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MniejszaNiz



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 292

PostWysłany: Czw Sie 18, 2022 3:00 pm    Temat postu: Sprzęgła Odpowiedz z cytatem

Poszukujesz firmy, która produkuje profesjonalne sprzęty i maszyny dla przemyslu górniczego?
Jeżeli tak, to zobacz ofertę firmy MOJ S.A. Smile
Znajdziesz tam między innymi sprzęgła, urządzenia ręczne, agregaty, pompy czy produkty Westcar Milano Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sro Paź 12, 2022 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się, mechanikiem nie jestem, więc nie wypowiem się na ten temat, ale mogę Wam jedynie podpowiedzieć, że możecie się skonsultować z kimś dobrym wokół siebie. Ja na pewno będę się kierować do specjalisty i w ten sposób zadbam o swój samochód, ale i o firmowe maszyny. Mikrofiltracja oleju hydraulicznego jest ważna, dlatego na tym będę się skupiać. To dla mnie ważne i kluczowe, by tak właśnie było i by zadbać o siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Czw Paź 27, 2022 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzęgło to coś, co w aucie akurat naprawdę fajnie wygląda, ale jakoś tak nie mogę się zdecydować na szukanie tego sama. Muszę iść do mechanika. Z kolei zimowe opony ciężarowe będę potrzebowała i mam nadzieję, że uda mi się to dobrać. No i jeśli już, to sporo będę o tym mówić. Nie jest to tak łatwo kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Nie Paź 30, 2022 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić stronę https://www.cichy-zasada.centrumpoznan.skoda.pl/ , na której znajdziecie oferte autoryzowane salon i serwisu marki Skoda w Poznaniu. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl