Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Tarasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o mieszkaniach, to chciałabym się was zapytać, gdzie mogłabym znaleźć mieszkania rynek pierwotny kraków ? Szukam jakiegoś sprawdzonego biura nieruchomości lub dewelopera, który byłby w stanie jakoś mi doradzić w tym zakresie. Jeżeli macie jakieś polecane namiary, to koniecznie dajcie mi znać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Czw Sie 04, 2022 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie ja zastanawiam się nad ofertą https://estatedealer.pl/posrednictwo-nieruchomosci-w-krakowie bo mam zamiar zakupić inwestycję. Co mozecie powiedzieć na ten temat? Mamy na forum kogos, kto korzystał z tego typu usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Sob Sie 06, 2022 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym dziś kupowała mieszkanie to na pewno tylko nowe, takie mieszkania mają tyle możliwości. Są mega przemyślane, tak by było estetycznie, komfortowo i praktycznie. Trzeba tylko dobra firmę do wykończenia mieszkania pod klucz. W Krakowie można się skontaktować z nimi https://remontnakazdakieszen.pl/ Sprawdzałam ich realizacje, doprawdy świetnie się prezentują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mata



Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 144

PostWysłany: Pon Sie 08, 2022 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak, a warto wybierać dewelopera z dużym dorobkiem i dobrymi opiniami takiego jak atal, właśnie rozpoczął on budowę kolejnego już osiedla w Krakowie, tym razem jest to Strefa Cegielnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Wto Sie 16, 2022 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mówimy o nieruchomościach to też pewnie większość zdaje sobie sprawę z tego że prawo odnośnie nich mocno jest skomplikowane, a też często dochodzi do niejasnych sytuacji. Dlatego też wówczas porady prawne nieruchomości na pewno są bardzo pomocne i z pewnością warto z nich korzystać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2022 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa miesiące temu dostaliśmy mieszkanie w spadku po babci wspólnie z siostrą i musieliśmy je sprzedać by podzielić się pieniędzmi. Po upływie dwóch tygodni samemu nie udało mi się go sprzedać i musiałem znaleźć biuro nieruchomości, bo sam też pracowałem i nie miałem czasu na spotkania z potencjalnymi kupcami. Na https://www.freedom-nieruchomosci.pl/ umówiłem się na spotkanie w oddziale w Poznaniu, omówiliśmy szczegóły i zajęli się jego sprzedażą. Po kilku dniach znaleźli zdecydowanego klienta, który od razu kupił mieszkanie i kwestia podziału pieniędzy z siostrą została zamknięta. Biuro bardzo szybki uwinęło się ze sprzedażą, pobrali niską prowizję, dlatego polecam z czystym sumieniem. Samo umówienie spotkania nie jest problemem, bo mają kilkanaście oddziałów w większych miastach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2259

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2022 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym się kierowaliście podczas wyboru mebli do Waszego domu lub biura? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://www.pekro.pl/kategoria/oferta/meble-metalowe/meble-socjalne-bhp-ubraniowe , na której znajdziecie ofertę producenta najróżniejszych mebli metalowych do szkół, budynków użyteczności publicznych, biur i wiele więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

memes



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 322

PostWysłany: Pon Lip 31, 2023 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku, gdy pojawiają się nieznani spadkobiercy co robić, jakie są nasze obowiązki i jakie kroki należy podjąć? Czy są jakieś formalności prawne, których musimy przestrzegać? Proszę o wskazówki od osób, które miały do czynienia z podobną sytuacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 605

PostWysłany: Pon Lip 31, 2023 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup mieszkania to zawsze duża inwestycja, bardzo duża. Ja jestem na etapie poszukań. Na Mazurach oglądam sobie mieszkania m5. Standard super będzie, ale te ceny za metr sa dość wysokie. Boję się, że jednak będzie to zbyt duży kredyt, żeby go udźwignąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Wto Sie 01, 2023 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie różnego rodzaju nieruchomości to polecam kontakt z https://chmielewski-nieruchomosci.pl/ Zapewnią Wam profesjonalną obsługę oraz doradztwo w wyborze inwestycji. Będziecie zachwyceni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 971

PostWysłany: Nie Mar 24, 2024 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planujesz sprzedać swoje mieszkanie szybko i skutecznie? Darmowy portal nieruchomości jest najlepszym rozwiązaniem! Wielu moich znajomych z niego korzysta, zarówno przy zakupie jak i sprzedaży mieszkań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Tarasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl