Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Prezent na parapetówkę
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród wiosną
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Sob Cze 18, 2022 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez pinki dnia Pią Sie 19, 2022 7:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jakiś dobry elegancki alkohol będzie idealnym prezentem na parapetówkę do znajomych.

________________
zestaw whisky na prezent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Czw Lip 28, 2022 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie mam pomysły to kupuję jakieś gadżety do kuchni, szklanki do drinków kieliszki itd. Na ostatnią parapetówkę kupiłam na przykład kubełek i szczypce do lodu: http://tadar.pl/kategoria/wiaderka-i-szczypce-do-lodu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2699

PostWysłany: Pią Sie 12, 2022 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujesz sprawdzonego sklepu posiadającego bogatą ofertę produktów szklanych będących doskonałym dodatkiem do Twoich wnętrz to koniecznie zajrzyj na stronę https://www.trendforhome....szklo-kuchenne. Firma swoje cele realizuje pozostając w zgodzie i poszanowaniu dla środowiska naturalnego. Produkty ze szkła różnego rodzaju jakie oferują są bezpieczne dla żywności i mogą być wielokrotnie używane. Szczerze polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MniejszaNiz



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 292

PostWysłany: Sro Paź 12, 2022 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na tą okazję idealna będzie pościel. Ja zawsze zamawiam od jednego porducenta - pościel estella. Bardzo solidna i dostępna w wielu wzorach i kolorach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Alvin



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 154

PostWysłany: Pon Paź 24, 2022 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym prezentem na parapetówkę na pewno będą świece zapachowe. Oczywiście na prezent trzeba wybrać coś z górnej półki - na pewno coś fajnego wybierzecie w sklepie Homeliness https://homeliness.eu. Są tam do kupienia naturalne świece sojowe, wyrabiane ręcznie z najwyższej jakości składników. Pięknie się prezentują i fantastycznie pachą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Wto Gru 27, 2022 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idziemy do koleżanki na parapetówkę, więc postanowiliśmy zrobić jej prezent, który naprawdę jej się przyda. Na stronie sklepu Mytable.shop znaleźliśmy piękne sztućce wykonane ze stali nierdzewnej z Portugalskiej Manufaktury FACE GROUP. Można tam również dostać polską ceramikę z Manufaktury Chodzieskiej, a wszystko to można zamówić w pięknym opakowaniu gotowe do podarowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Wto Sty 31, 2023 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że fajnym pomysłem będzie sprawdzenie, czy jakaś artystka nie ma dla Was fajnego modelu. I dlatego ja zerkam, co anna bilińska bohdanowicz ma przygotowane w Pikotece. Ostatnio mam sporo przemyśleń i na pewno chcę coś poczuć, ale na razie nie mam pomysłów na to, co zrobić, co pierwsze kupić. I pod wieloma względami liczę, że uda mi się coś dobie dobrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2699

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2023 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkohol sprawdzających się idealnie na każdą okazję znajdziecie w https://www.taniahurtownia.pl/ To miejsce daje swoim klientom możliwość wyboru interesującego go alkoholu w bardzo korzystnej cenie bez konieczności wychodzenia z domu. Proponowana przez nich oferta wzbogacona jest o luksusowe trunki, wódki ozdobne dobre na prezent, bankiet czy też wesele. Koniecznie zajrzyjcie do tego miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Sro Gru 06, 2023 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli są tutaj osoby, które szukają sprawdzonego sklepu internetowego z torebkami i torbami dla kobiet, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie torebka damska średnia i wiele innych produktów . Czy macie już wybrane prezenty dla bliskich osób na święta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród wiosną Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl