Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Ładna łazienka w skandynawskim wydaniu - wybór
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2022 6:49 am    Temat postu: Ładna łazienka w skandynawskim wydaniu - wybór Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Szukam ładnych, funkcjonalnych i dobrze wykonanych mebli do łazienki w wydaniu skandynawskim. Macie może dla mnie jakieś wskazówki w tym zakresie, jeśli tak to będę wdzięczny za konkrety z Waszej strony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pią Kwi 15, 2022 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim pięknych i funkcjonalnych propozycji wyposażenia do łazienki to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia LazienkaPlus i dlatego polecam sprawdzić ofertę https://www.lazienkaplus.pl/pl/meble-lazienkowe,10,c/ bo u nich modnych propozycji nie brakuje. Mają konkurencyjne ceny i też można liczyć na terminowość przeprowadzonych realizacji, zeby wykończyć swoje wnętrze. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Pią Kwi 15, 2022 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez pinki dnia Sob Wrz 17, 2022 3:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kompletujesz wyposażenie do swojej łazienki to jak najbardziej polecam sklep Lazienka Plus gdzie znajdziesz różnorodne propozycje w zakresie także kabin i baterii zlewozmywakowych jest w czym wybierać, jest opcja skorzystania z naprawdę dobrych promocji i co również ważne terminowo przeprowadzoną realizacją. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to dobrze wiedzieć, dzięki wielkie za konkrety z Waszych doświadczeń sobie zaraz sprawdzę co i jak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2022 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak podjęliście już jakieś konkretne decyzje, czy nadal rozglądacie się za propozycjami? Pozdrawiam i oczywiście czekam na konkretne informacje z Waszych doświadczeń!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 222

PostWysłany: Czw Maj 26, 2022 1:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też się marzy taka łazienka dlatego już się zastanawiam jakie inne dodatki poza meblami wybrać. Na przykład na jaką baterię do umywalki postawić. Na https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/zakup-baterii-umywalkowej-na-co-zwrocic-uwage czytałam jakie mogą być i czym się różnią. Dzięki tym poradom udało mi się kupić odpowiednią baterię, wygląda super i jest bardzo praktyczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystając z usług specjalistów w danej branży zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli szukacie inspiracji do aranżacji Waszej łazienki, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie - https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/lazienka-bez-prysznica-jaka-wanne-wybrac .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirabelka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 307

PostWysłany: Sro Sie 24, 2022 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wiele osób stawia na takie nowoczesne aranżacje łazienki. Warto zadbać o każdy szczegół wyposażenia, tak by pasował do całości. Zerknij tutaj https://www.ekspercilazienek.pl/akcesoria-lazienkowe - jest duży wybór jeśli chodzi o nowoczesne akcesoria do łazienki. Bez problemu znajdziesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2022 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby móc cieszyć się ładną i wygodną łazienką, należy odpowiednio ją zaplanować. Zadanie to nie jest łatwe, ale myślę że dzięki stronie: https://www.dommag.pl/dom/spedzaj-wolny-czas-w-lazience Ci sie uda. Zapoznaj się z poradami dostępnymi na niej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas aranżacji trzeba pamiętać o wielu kwestiach a przede wszystkim o zaopatrzeniu się w niezbędne akcesoria. W tym temacie miejscem posiadającym produkty z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej jest https://www.hurtowniainstalatora.pl/. Ten sklep polecam szczerze ponieważ spotkałam się tam z niesamowicie kompetentną obsługą. W jednym miejscu znalazłam wysokiej jakości niezbędne produkty. Również ceny jakie oferują zachęcają do powrotu ponieważ są bardzo konkurencyjne. To miejsce ma wiele zalet i warto jest skorzystać z jego oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Nie Gru 25, 2022 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem już po remoncie łazienki. Trafiłam na bardzo dobrą firmę z polecenia, która przygotowała projekt reagowała na moje wszystkie uwagi. Szybki czas realizacji, a łazienka wygląda przepięknie. Każdy ze znajomych pyta mnie o wykonawcę Very Happy Podrzucam linka: https://jazdzewski.com.pl/remonty-lazienek/ Później wstawię zdjęcia jak wrócę od rodziny Smile Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Pon Mar 13, 2023 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia polecam pomyśleć o akcesoria meblowych które doskonale sprawdza się w meblach łazienkowych i kuchennych. Bogata ofertę posiada sklep https://phu-gral.eu/pl/c/Nogi-metalowe/1055. Asortyment jaki posiadają to gwarancja wysokiej jakości wykonania i korzystnych dla każdego cen. Wśród wielu produktów jakie posiadają znajdziecie m.in. akcesoria meblowe, podnośniki meblowe, uchwyty meblowe SIRO, system wysuwu szuflad, wkłady na sztućce, kosze cargo, półki Le Mans, maty dekoracyjne SIBU, listwy przyścienne i wiele więcej. Szczerze mogę polecić to miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Sob Mar 25, 2023 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy kojarzycie firmę dom-lazienka.pl ? Bo jak poszukujecie takie artykuły, jak kabina prysznicowa walk in, baterie i inne artykuły wyposażeniowe do łazienki. Tam macie wartościowe produkty, a więc dobrej jakości. Warto im się przyjrzeć ich pełnej ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

izka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 176

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2023 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka stylistyka łączy prostotę i nowoczesnośc. Także takich elementów wyposażenie należy szukać. Warto zadbać o każdy szczegół - podwieszane szafki, baterie umywalkowe podtynkowe itp. - to wszystko się sprawdzi. W sklepach jak np. Porcelanico jest duży wybó asortymentu do łazienek i myślę, że tam możesz poszukać czegoś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl