Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
OKNA PVC
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 8:46 am    Temat postu: OKNA PVC Odpowiedz z cytatem

Czy to dobry pomysł? Myślę nad ofertą Oknoplastu, mamy ich wycenę i odpowiada nam wszystko ale szukam kogoś kto ma od nich okna i może mi powiedzieć, czy są okej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 508

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie okna z PCV to bardzo dobry pomysł. Takie okna są bardzo wytrzymałe, cechuje je też wysoka estetyka. Bardzo dobre okna produkuje firma Ekoplast https://ekoplast-group.com/pl/ . U nich możesz zamówić okna różnego typu. Na stronie znajdziesz szczegółowy opis poszczególnych typów okien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 243

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucynka ja bym się nie wahał na Twoim miejscu Smile Spokojnie możesz im zaufać. Mam od nich okna od 3 lat i jestem bardzo zadowolony. Teraz znajomi byli u nas w weekend i oglądali nasze okna, bo również chcieli zamówić okna w Oknoplaście. Ja z czystym sumieniem mogę Ci polecić. Pod względem termoizolacji super! Estetyka też na plus. Jeżeli chcesz to napisz na priv maila to wysle Ci zdjęcia naszego modelu okien sobie podpatrzysz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki perki za Twoją radę Smile Jesteśmy praktycznie zdecydowani. Wyślij mi proszę na maila zdjęcia Waszych okien. Pokażę mężowi Smile Może wasz model nam się bardziej spodoba niż nasz upatrzony. Mój mail: lucy6789@wp.pl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2167

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://okna-internorm.pl/ macie producenta który oferuje okna dobrej jakości, energooszczędne. Ja zamawiałem od nich okna kilka lat temu i do tej pory jestem z nich zadowolony. Są solidne, obniżyły mi rachunki za ogrzewanie o kilkaset złotych więc tutaj widać duże oszczędności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Crichton



Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 22

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrej jakości okna firmy Drutex ma w swojej ofercie sklep Nowe Okna z Warszawy http://noweokna.pl/. Na pewno dobrze doradzą i zrobią pomiary, tak żeby okno idealnie dopasować do budynku. Okna z pcv to najlepszy stosunek jakości do ceny, a te które proponują są wyjątkowo trwałe, o dobrej izolacji akustycznej i termicznej. Przy większym budżecie można też się zastanowić nad oknami drewnianymi lub drewniano-aluminiowymi, bo na pewno będą wyglądać bardziej prestiżowo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2636

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Poszukuję ogrzewania wysokiej jakosci do auta, czy ktos z was moglby mi cos polecic ? https://elubaczow.com/2020/01/27/czy-ogrzewanie-postojowe-przydaje-sie-w-zimie/ Ta oferta wydaje mi się byc bardzo ciekawa, co o niej sądzicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Pią Maj 08, 2020 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że dopiero teraz ale zanim zamówiliśmy to trochę czasu minęło. Miałam problemy zdrowotne i musieliśmy to odłożyć. Wybrałam okna Prolux z Oknoplast. Ich oferta najbardziej nam odpowiadała. Dobry stosunek ceny do jakości. Zakupiliśmy w trakcie promocji zimowej, więc udało się z fajnym rabatem je dostać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do okien to wiadomo, że w dzisiejszych czasach nie ma zbytnio z tym żadnego problemu. Dlatego też wystarczy tylko zapoznać się z ofertami najlepszych producentów okien i gotowe. Chociażby we firmie Drutex S.A znajdziemy szeroki wybór w oknach z pvc drewna czy też aluminium. Także według mnie jest to jedna z lepszych wiodących firm produkujących okna na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

renato



Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 175

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/ ktoś z was już okna zamawiał? Bo widziałem właśnie ich ofertę i jest najlepsza z tych które porównywałem. Nie chcę przepłacić za okna ale też zależy mi na dobrej jakości i chyba tutaj to właśnie dotanę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

knut



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odcienie brązu są ciemniejsze wiec mogą zabierać troszkę światła. Maja najczęściej słoje i ich barwa jest zdecydowanie cieplejsza i przytulniejsza. Drewno zawsze w modzie i zawsze do wszystkiego pasuje. Najłatwiejsze w utrzymaniu czystości.
Proponuje umówić sie na kawę do koleżanki czy kuzynki i zobaczyć czy to okno biale jest super a może inne....

Dobre okna ma ten producent okien i drzwi - myślę, ze sie na firmie Kapica na pewno nie zawiedziecie jeśli chodzi o jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasterka napisał:
Ogólnie okna z PCV to bardzo dobry pomysł. Takie okna są bardzo wytrzymałe, cechuje je też wysoka estetyka. Bardzo dobre okna produkuje firma Ekoplast ekoplast-group.com/pl/ . U nich możesz zamówić okna różnego typu. Na stronie znajdziesz szczegółowy opis poszczególnych typów okien.


Też się zdecydowałem na okna pcv.
Podłogi w firmie też założyłem pcv jednak to najlepsza opcja by zachować czystość w pomieszczeniach biurowych. Wymiary i montaż bardzo sprawnie wykonała firma https://montazwykladzin24.pl Polecam!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1569

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam krótkie pytanie odnośnie oferty https://fabermedia.pl/folie-ornamentowe ponieważ szukam ciekawych pomysłów na aranżację w domu i zastanawiam się teraz czy folie ornamentowe na okno na obecne czasy z takimi wzorami są waszym zdaniem modne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1322

PostWysłany: Sro Maj 25, 2022 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Wiecie co, ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad zakupem okna dachowego i nie ukrywam, że bardzo spodobały mi się propozycje na stronie sklepu budujemyonline.pl. Najbardziej moją uwagę przykuło okno gtl velux i chyba zdecyduje się na jego zamówienie. Dajcie znać, czy kupowaliście u nich coś kiedykolwiek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malina



Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 139

PostWysłany: Wto Sie 23, 2022 5:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna pcv to najpopularniejszy wybór jeśli chodzi o okna do domów czy mieszkań. My też zdecydowaliśmy się na właśnie takie i jesteśmy z wyboru zadowoleni. Wybraliśmy okna markowe - firmy Jezierski - https://jezierski.com.pl/. Maja parametry (jeśli chodzi o szczelność i izolację termiczną) zbliżone do nowoczesnych okien drewnianych a cenowo wychodzą taniej. Firma ma duży wybór kolorów i modeli, okna są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl