Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Olejowanie włosów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

poollannika



Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 24

PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 1:52 pm    Temat postu: Olejowanie włosów Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrej alternatywy na prezent czy może interesują was wysokiej jakości produkty związane z medycyną estetyczną, na przykład jak dbać o swoje włosy ? To super prezentem dla każdej kobiety mogą być suplementy które wspomagają dobrą jakość włosów jak olejowanie włosów specjalnymi naturalnymi kosmetykami, http://olejowaniewlosow.org sami zobaczcie na tym blogu, ciekawe porady i wskazówki jakie produkty w tym zakresie są najlepsze !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 247

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy w każdej sytuacji to się sprawdzi, bo co jeśli ma się problem z drożdżakami http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/D/Dro%C5%BCd%C5%BCaki-Malassezia-furfur-gl138-w3527.aspx albo łupieżem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolla41



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 16

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2017 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości chust do noszenia dzieci to osobiście polecam sklep internetowy Gomama, mają niesamowity wybór. Ostatnimi czasy zamówiłam tam między innymi Chusty dla niemowląt niesamowitej jakości chusty które przydadzą się każdej mamie, wspomnicie moje słowa !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No fajnie kosmetyki na prezent zawsze wydaje mi się dobrą opcją. Jednak czy nie lepiej byłoby może kupić innego typu kosmetyki. Tutaj https://malahit.pl masz sporo produktów pielęgnacyjnych, a nawet do wykonania makijażu. Może znajdziesz tam lepsze oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie czegoś sprawdzonego na włosy to biotebal na włosy jest super. Włosy bardzo szybko wracają do formy. Poczytajcie sobie w necie jak stosować i czy dla was będzie przydatny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Marta Koral



Dołączył: 27 Lut 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sob Mar 02, 2019 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważna jest odpowiedni technika mycia włosów. Szamponem staramy się myć tylko skórę głowy. Błąd który szkodzi włosom to mycie szponem całych włosów
Hydraulik Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

luk83



Dołączył: 20 Paź 2019
Posty: 127

PostWysłany: Pią Gru 20, 2019 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam często odżywczy olejek z opuncji figowej w wyjątkowy sposób pielęgnuje włosy długie i proste. Zapewnia włosom ochronę przed wilgocią, ułatwia ich rozczesywanie oraz skutecznie zapobiega puszeniu włosów, pozostawiając je miękkie i pełne blasku. Olejek ponadto znacznie redukuje czas suszenia i układania włosów.W sam raz dla kobiet dbających o wygląd . Można ją zamówić tutaj https://www.bee.pl/opuncja-figowa-wlasciwosci-zastosowanie-dzialanie-olejku-a-677.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 972

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat problem z wypadaniem włosów dotyczy prawie każdego w moim otoczeniu i moim zdaniem u większości osób niestety spowodowane jest to tym, co się dzieje w środku organizmu. Oczywiście, jeśli rozpoznamy jakich witamin mamy brak w organizmie, to możemy w łatwy sposób zahamować wypadanie. Tutaj https://migliori-integratori.it/vitamine-per-la-caduta-dei-capelli-parte-2-migliori-integratori-alimentari-multi-componente-contro-la-caduta-dei-capelli/ znajdziecie polecane witaminy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 605

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2021 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam suche włosy ale ich nie olejuje bo uważam, że to nie jest dla nich dobre. Wolę postawić na bardziej naturalne metody i podczas mycia je nawilżyć. Marka Miodowa Mydlarnia ma fajne szampony w kostce, one mają dużo olejków w składzie i to jest dla mnie wystarczające.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lapkow napisał:
Ja mam suche włosy ale ich nie olejuje bo uważam, że to nie jest dla nich dobre. Wolę postawić na bardziej naturalne metody i podczas mycia je nawilżyć. Marka /eranatura.pl/miodowa-mydlarnia-kosmetyki-naturalne/]Miodowa Mydlarnia[/url] ma fajne szampony w kostce, one mają dużo olejków w składzie i to jest dla mnie wystarczające.


Olejowanie za bardzo obciąża włosy. Może być stasowana np przy włosach kręconych z natury suchych jako kuracja raz w miesiącu. An innych włosach to się nie sprawdza. Ww szampony w kostce robią furorę.

-------------
autolawety
wypożyczalnia
http://transport-autolaweta.pl/transport-maszyn-budowlanych-szczecin/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Sro Lut 09, 2022 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o olejowanie to to może być dobre rozwiązanie. Sama zacznę chyba robić takie zabiegi.


______________________
folia aluminiowa fryzjerska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirabelka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 307

PostWysłany: Sro Lut 16, 2022 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko olejowanie. W ogóle kosmetyki na bazie olejów naturalnych świetnie pielęgnują włosy. Na przykład te z olejem arganowym. Tu https://bellita.pl/moroccanoil macie takie, marki Moroccanoil. Olej arganowy nawilża, odżywia i wzmacnia włosy. Rezultaty będą szybko widoczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie też różne zabiegi na włosach sobie robię... Ostatnio jednak wpadłam na firmę remy-hair.pl i planuję tam kupić sobie dopinki, bo chciałabym zobaczyć jak będę wyglądać z długimi włosami. Moja akurat całkiem wolno rosną, a mi się marzą takie naprawdę długie... A wy przedłużaliście sobie już włosy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolina00



Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 254

PostWysłany: Wto Cze 07, 2022 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto zastanowić się nad doczepianymi włosami ? Jest to metoda zagęszczania i przedłużania naturalnych włosów przy pomocy włosów naturalnych lub syntetycznych. Włosy stają się bardziej gęste , dłuższe i bardziej lśniące. Warto zorientować się w tym temacie . Tutaj znajdziesz wiele porad na ten temat https://violahairextensions.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sro Cze 29, 2022 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy po takim olejowaniu nie przetłuszczają się włosy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl